piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Gol

Upragniona wygrana Śląska Wrocław II nad Cariną Gubin

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00 w miejscowości Gubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Carina Gubin a Śląskiem Wrocław II w ramach 19. kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik spotkania to Carina Gubin: 1, Śląsk Wrocław II: 2.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Carina Gubin z Śląskiem Wrocław II, który odbył się w Gubinie, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Natomiast w 11 minucie to zawodnik o nazwisku Wolczek strzelił gola dla drużyny Śląska Wrocław II.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Carina Gubin z Śląskiem Wrocław II, który odbył się w Gubinie, doszło do dwóch istotnych wydarzeń. Na początku 88 minuty gracz o nazwisku Michalski strzelił gola dla drużyny Śląska Wrocław II, zmieniając tym samym wynik na 0:2 na korzyść gości. Wydawało się, że to będzie końcowy rezultat spotkania. Jednak w doliczonym czasie gry, konkretnie w 90+7 minucie, zawodnik o nazwisku Matuszewski zdobył bramkę dla Cariny Gubin.

Ostateczny wynik meczu to Carina Gubin: 1, Śląsk Wrocław II: 2. Podsumowując drugą połowę spotkania można stwierdzić, że obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramek. Jednak skuteczniejsza okazała się drużyna gości, która zdołała podwyższyć prowadzenie i utrzymać je do ostatnich chwil meczu. Dopiero w samej końcówce gospodarze zdołali zdobyć honorowego gola. Mecz był emocjonujący i pełen napięcia a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy.

W meczu pomiędzy drużynami Carina Gubin a Śląsk Wrocław II, zwycięstwo odniosła drużyna Śląska Wrocław II, zdobywając 3 punkty. Aktualnie drużyna Śląska Wrocław II zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 12 wygranych meczów, 5 remisów i 2 porażki. Suma ich punktów wynosi obecnie 41. Natomiast drużyna Carina Gubin znajduje się na szesnastym miejscu w tabeli. Do tej pory wygrała 5 meczów, zremisowała 3 mecze i przegrała 11 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi 18.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Cariną Gubin a Śląskiem Wrocław II, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Pawłowicami Śląskimi a Cariną Gubin odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na stadionie Pniówek w Pawłowicach Śląskich. Natomiast mecz Śląska Wrocław II z drużyną Ślęzy Wrocław zostanie rozegrany tego samego dnia o godzinie 12:00 na stadionie Oporowska we Wrocławiu.