piłka nożna

Autor: pixabay.com Początek spotkania

Wąskie zwycięstwo Stolemu Gniewino nad Flotą Świnoujście

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 13:00 w miejscowości Świnoujście odbył się mecz pomiędzy drużynami Flota Świnoujście i Stolem Gniewino w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 2. Wynik tego spotkania to Flota Świnoujście: 0, Stolem Gniewino: 1.

W meczu pomiędzy Flotą Świnoujście a Stolemem Gniewino w Świnoujściu nie było większych niespodzianek, ponieważ żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki do przerwy, utrzymując wynik 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Floty Świnoujście z Stolemem Gniewino, który odbył się w Świnoujściu, doszło do jednego ważnego wydarzenia. W 55 minucie zawodnik o nazwisku Bilinski strzelił gola dla drużyny Stolema Gniewino, zmieniając tym samym wynik spotkania. Do tego momentu żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki. Mecz zakończył się wynikiem: Flota Świnoujście: 0, Stolem Gniewino: 1.

W meczu pomiędzy Flotą Świnoujście a Stolem Gniewino zwyciężyła drużyna Stolema Gniewino, zdobywając 3 punkty. Obecnie Flota Świnoujście zajmuje 14. miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 7 meczy, remisując 2 mecze i przegrywając 10 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi 23. Natomiast Stolem Gniewino zajmuje 15. miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 5 meczy, remisując 3 mecze i przegrywając 10 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi 18.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

W najbliższym czasie obydwie drużyny, Flota Świnoujście oraz Stolem Gniewino, mają zaplanowane kolejne mecze. Mecz pomiędzy Flotą Świnoujście a Błękitnymi Stargard odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie Miejskim w Stargardzie Szczecińskim. Natomiast Stolem Gniewino zmierzy się z Unią Swarzędz tego samego dnia o godzinie 14:00 na stadionie Gotis w Gniewinie. Będzie to kolejna okazja dla obu zespołów, aby zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować na boisku.