Piłka nożna

Autor: pixabay.com Boisko piłkarskie

Wyczyn w Toruniu - Elana pokonuje Zawiszę 1:0

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 17:00 w Toruniu odbył się mecz pomiędzy Elaną Toruń a Zawiszą Bydgoszcz w ramach 19. kolejki III Ligi - Grupa 2. W tym spotkaniu Elana Toruń zdobyła jednego gola, natomiast Zawisza Bydgoszcz nie zdołał strzelić żadnej bramki.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Elaną Toruń a Zawiszą Bydgoszcz w Toruniu nie przyniosła żadnych większych niespodzianek, gdyż żadna z drużyn nie była w stanie strzelić bramki, utrzymując wynik remisowy 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Elany Toruń z Zawiszą Bydgoszcz, który odbył się w Toruniu, drużyny nie zdołały zdobyć żadnej bramki do 73 minuty. Jednak w tej właśnie chwili gracz o nazwisku Roznowski strzelił gola dla Elany Toruń, zmieniając wynik na 1:0 na korzyść gospodarzy. Była to jedyna bramka strzelona w całym meczu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem: Elana Toruń: 1, Zawisza Bydgoszcz: 0.

Drużyna Elany Toruń odniosła zwycięstwo w meczu, zdobywając 3 punkty. Obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając na koncie 12 wygranych, 5 remisów i 2 porażki. Suma ich punktów wynosi obecnie 41. Zawisza Bydgoszcz natomiast zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do tej pory drużyna Zawiszy wygrała 9 meczy, zremisowała 4 mecze i przegrała 6 razy. Aktualna suma ich punktów wynosi 31. Podsumowując, Elana Toruń ma lepszą pozycję w tabeli niż Zawisza Bydgoszcz i posiada większą liczbę zdobytych punktów.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Elana Toruń po rozegranym meczu z Zawiszą Bydgoszcz już planuje kolejne spotkania. Ich następny mecz odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Miejskim we Wolin. Przeciwnikiem Elany będzie drużyna Vineta Wolin. Następnie, o godzinie 13:00, Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z drużyną Unia Solec Kujawski na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. Będzie to kolejna szansa dla obydwóch zespołów, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w ligowej tabeli.