piłka nożna

Autor: pixabay.com Kibic na trybunach

Wyrównany mecz Olimpii Zambrów i Pelikana Łowicz - 1:1, 19. kolejka III Ligi - Grupa 1

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 13:00 w miejscowości Zambrów odbył się mecz pomiędzy Olimpią Zambrów a Pelikanem Łowicz w ramach 19 kolejki III Ligi - Grupa 1. Wynik tego spotkania to remis, ponieważ obie drużyny zdobyły po jednym golu.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Olimpia Zambrów z Pelikanem Łowicz padły dwa gole. W 5 minucie Soltysinski, zawodnik Pelikana Łowicz, strzelił bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak w 23 minucie Romanowicz, gracz Olimpii Zambrów, odpowiedział strzałem na bramkę i wyrównał wynik. Po pierwszej połowie meczu Olimpia Zambrów miała na swoim koncie jednego gola, tak samo jak Pelikan Łowicz.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu pomiędzy Olimpią Zambrów a Pelikanem Łowicz panowała bardziej spokojna atmosfera niż w pierwszej. Pomimo intensywnych wysiłków obu drużyn, wynik pozostał niezmieniony.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, przy bramkach strzelonych przez Olimpię Zambrów i Pelikana Łowicz.

W meczu pomiędzy Olimpią Zambrów a Pelikanem Łowicz obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualnie Pelikan Łowicz zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 10 wygranych meczów, 4 remisy i 5 porażek. Suma ich punktów wynosi obecnie 34. Natomiast Olimpia Zambrów znajduje się na 12 miejscu w tabeli, wygrywając dotychczas tylko 4 mecze, remisując 8 razy i przegrywając 7 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi 20.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Olimpią Zambrów a Pelikanem Łowicz, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Olimpia Zambrów zmierzy się z drużyną Broni Radom, a mecz odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Lekkoatletyczno-Piłkarskim Im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Radom. Natomiast Pelikan Łowicz podejmie Legię Warszawa II, a spotkanie zostanie rozegrane 10 marca 2024 roku o godzinie 12:00 na stadionie Pelikan w Łowiczu.