piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość po zwycięskim spotkaniu

Wyrównany remis Starowic Dolnych z Górnikiem Zabrze II

2024-03-03 7:00

W dniu 02-03-2024 o godzinie 13:00 w miejscowości Gmina Grodków odbył się mecz pomiędzy drużynami Starowice Dolne i Górnik Zabrze II, będący częścią 19. kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Mimo wielu prób, pierwsza połowa dzisiejszego meczu pomiędzy Starowicami Dolnymi a Górnikiem Zabrze II w Gminie Grodków zakończyła się bez określenia zwycięzcy, a na tablicy wyników widniał remis 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Starowicami Dolnymi a Górnikiem Zabrze II doszło do kilku istotnych wydarzeń. Po pierwszej połowie, w której żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola, obie ekipy przystąpiły do drugiej części spotkania z jeszcze większym zaangażowaniem. W 48 minucie to Górnik Zabrze II wyszedł na prowadzenie, strzelając pierwszego gola w meczu. Był to ważny moment dla gości, którzy chcieli odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Jednak Starowice Dolne nie zamierzali się poddawać i kontynuowali swoje ataki.

W 86 minucie gracz o nazwisku Skowron wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do wyrównania wyniku. To było ogromne osiągnięcie dla drużyny gospodarzy, która nie tylko odrobiła straty, ale również zapewniła sobie punkt. Po emocjonującej drugiej połowie mecz zakończył się remisem 1:1. Obie drużyny mogą być zadowolone ze swoich występów i walki na boisku.

W meczu pomiędzy drużynami Starowice Dolne i Górnik Zabrze II obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualnie Górnik Zabrze II zajmuje 10 miejsce w tabeli, mając na koncie 7 wygranych, 4 remisy i 8 porażek, co daje im łącznie 25 punktów. Natomiast Starowice Dolne plasują się na 18 miejscu w tabeli, wygrywając dotychczas tylko 2 mecze, remisując 6 razy i przegrywając aż 11 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi zaledwie 12.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Starowicami Dolne a Górnikiem Zabrze II, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Gwarkiem Tarnowskie Góry a Starowicami Dolne odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:30 na stadionie Towarzystwa Sportowego Gwarek w Tarnowskie Góry. Natomiast mecz Górnika Zabrze II z Goczałkowicami Zdrój został zaplanowany na 10 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie GKS Walka Makoszowy w Zabrzu.