piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Akcja bramkowa

Wyrównany remis w meczu Cartusia Kartuzy - KP Starogard

2024-03-04 7:00

W dniu 03-03-2024 o godzinie 15:30 w miejscowości Sopot odbył się mecz pomiędzy drużynami Cartusia Kartuzy a KP Starogard, należący do III Ligi - Grupa 2, w ramach 19 kolejki. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

W meczu pomiędzy Cartusią Kartuzy a KP Starogard w Sopocie nie było większych niespodzianek, gdyż do przerwy obie drużyny nie zdołały strzelić żadnej bramki, utrzymując wynik remisowy 0:0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Cartusia Kartuzy z KP Starogard, który odbył się w Sopocie, doszło do dwóch istotnych wydarzeń. W 59 minucie gracz o nazwisku Kopania strzelił gola dla drużyny Cartusii Kartuzy, zmieniając tym samym wynik na 1:0 dla gospodarzy. Jednakże, siedem minut później, w 67 minucie, gracz o nazwisku Makosa odpowiedział strzałem na bramkę i zdobył gola dla zespołu KP Starogard, doprowadzając do remisu 1:1. Cały mecz zakończył się wynikiem: Cartusia Kartuzy: 1, KP Starogard: 1.

W meczu pomiędzy drużynami Cartusia Kartuzy i KP Starogard obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualnie Cartusia Kartuzy zajmuje 7 miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas 8 meczy, remisując 5 meczy i przegrywając 6 meczy. Suma ich punktów wynosi obecnie 29. Natomiast KP Starogard znajduje się na 17 miejscu w tabeli, wygrywając tylko 2 mecze, remisując 5 meczy i przegrywając aż 12 meczy. Suma ich punktów wynosi obecnie 11.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Cartusią Kartuzy a KP Starogard, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Pogoni Nowe Skalmierzyce z Cartusią Kartuzy odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00 na stadionie Miejsko-Gminnym w Nowych Skalmierzycach. Natomiast KP Starogard zmierzy się z Pogonią Szczecin II tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim.