piłka nożna

Autor: Bartosz Orliński / AI Piłka w bramce

Zwycięstwo Stilonu Gorzów nad Lechią Zielona Góra 2:0

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00 w miejscowości Gorzów Wielkopolski odbył się mecz pomiędzy Stilonem Gorzów a Lechią Zielona Góra, należący do 19. kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik tego spotkania to Stilon Gorzów: 2, Lechia Zielona Góra: 0.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Stilonu Gorzów z Lechią Zielona Góra, który odbył się w Gorzowie Wielkopolskim, gospodarze zdobyli jednego gola. W 38 minucie to właśnie Kaczor strzelił bramkę dla drużyny Stilonu Gorzów. Wynik na koniec pierwszej połowy to Stilon Gorzów: 1, Lechia Zielona Góra: 0.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Stilonu Gorzów z Lechią Zielona Góra, który odbył się w Gorzowie Wielkopolskim, drużyna Stilonu zdołała podwyższyć wynik. W 63 minucie to właśnie gracz o nazwisku Drozdowicz strzelił gola dla gospodarzy, dając im prowadzenie. Stilon Gorzów utrzymywał przewagę przez resztę meczu, nie pozwalając Lechii Zielona Góra na zdobycie bramki.

Mimo starań gości, defensywa Stilonu była nie do przejścia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Stilon Gorzów 2 - Lechia Zielona Góra 0.

W meczu pomiędzy drużynami Stilon Gorzów i Lechia Zielona Góra zwyciężyła drużyna Stilonu Gorzów, zdobywając 3 punkty. Obecnie Lechia Zielona Góra zajmuje 8. miejsce w tabeli, wygrywając 8 meczów, remisując 4 mecze i przegrywając 7 spotkań. Aktualnie mają na swoim koncie 28 punktów. Natomiast Stilon Gorzów plasuje się na 12. pozycji w tabeli, wygrywając 5 meczów, remisując 6 spotkań i przegrywając 8 razy. Ich aktualna suma punktów wynosi 21.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Stilonem Gorzów a Lechią Zielona Góra, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz MKS-u Kluczbork z Stilonem Gorzów odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 17:00 na stadionie Miejskim w Kluczborku. Natomiast mecz Lechii Zielona Góra z Karkonoszami Jelenia Góra zostanie rozegrany tego samego dnia o godzinie 15:00 na stadionie Mosir w Zielonej Górze.