SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Flavio Paixao dostarcza gole i... legginsy

Flavio Paixao dostarcza gole i... legginsy

17.09.2016, godz. 02:00
Flavio Paixao
Flavio Paixao foto:

Flavio Paixao (32 l.), jeden z najlepszych piłkarzy Ekstraklasy, jest aktywny nie tylko na boisku. Portugalczyk niedawno założył  biznes i sprzedaje legginsy.

- Mam dwa cele: Lechia ma zostać mistrzem Polski, a moja firma numerem jeden w Europie, jeśli chodzi o legginsy - mówi nam z uśmiechem piłkarz gdańskiego klubu.

W niedzielę przed Lechią, która zajmuje drugie miejsce w tabeli, ważny mecz z Lechem Poznań. Flavio, podobnie jak jego brat bliźniak Marco, ma w tym sezonie trzy gole na koncie i ostrzy sobie zęby na kolejne.

- Nasz cel jest jasny: mistrzostwo. Myślę, że w tym sezonie to realne. Bo nie dość, że się wzmocniliśmy, to i atmosfera jest u nas super. W szatni króluje uśmiech i dobrze, bo bez odpowiedniej otoczki w piłce wygrać się nie da - mówi Portugalczyk, znany z pogodnego podejścia do życia. A od 10 miesięcy również z tego, że ma własną firmę.

- Na ten pomysł wpadłem w trakcie spaceru po Sewilli, niecałe dwa lata temu. Zauważyłem, że na ulicy praktycznie wszystkie dziewczyny noszą legginsy. Pomyślałem wtedy, że skoro jest tak duże zapotrzebowanie, to warto spróbować. I otworzyłem biznes - opowiada nam Flavio. Teraz piłkarz, za pośrednictwem swojej strony internetowej sprzedaje produkty do różnych krajów w Europie.

- Mam odbiorców w Portugalii, Hiszpanii, Luksemburgu, a i z Polski pojawiły się już zamówienia. Lubię modę, z Marco zawsze się nią interesowaliśmy. Kocham futbol, ale warto też próbować czegoś poza piłką. To mój pierwszy tego typu biznes. Część pieniędzy zainwestowałem też w nieruchomości, ale to coś innego. Prowadzenie własnej firmy daje dużą satysfakcję. Mam portugalskiego projektanta, w sumie pracują ze mną trzy osoby. W przyszłym miesiącu przenosimy produkcję do Portugalii. Wybór u nas jest bardzo duży. Zapraszam polskie dziewczyny, aby sięgały po moje legginsy! - uśmiecha się Flavio, który na boiskach Ekstraklasy radzi sobie znakomicie - w 95 meczach strzelił 33 gole.

Ciekawe, czy równie skuteczny będzie w biznesie.

ZOBACZ: Flavio Paixao kontra Szymon Marciniak: Obraził sędziego. W sobotę spojrzy mu w twarz

autor: Piotr Koźmińki zobacz inne artykuły tego autora
Marcin Szczepańki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: