Euro 2024

Reprezentacja Polski z opuszczonymi głowami wróciła do hotelu. Ból wymalowany na twarzach piłkarzy rzuca się w oczy [ZDJĘCIA]

2024-06-21 23:43

Mecz Polska - Austria nie tak wyobrażał sobie każdy kibic biało-czerwonych. Podopieczni Michała Probierza niestety przegrali najważniejsze spotkanie na mistrzostwach Europy w Niemczech. Reprezentacja Polski mimo wyrównania otrzymała w drugiej połowie dwa potężne ciosy, po których nie byli się w stanie podnieść. To koniec Euro 2024 dla Polaków, ponieważ w meczu Holandia - Francja padł bezbramkowy remis.

Nie tak miał wyglądać mecz Polski z Austrią. Podopieczni Ralfa Rangnicka rozpoczęli strzelanie od 9. minuty, wówczas na listę strzelców wpisał się Gernot Trauner. Kilka minut później do remisu doprowadził Krzysztof Piątek, który znakomicie odnalazł się w polu karnym rywali. Niestety druga połowa to pasmo nieszczęść. Najpierw znakomitym strzałem popisał się Christoph Baumgartner, a dwanaście minut później rzut karny wywalczył Marcel Sabitzer, a chwile później jedenastkę na gola zamienił Marko Arnautović. Biało-czerwoni nie byli w stanie odwrócić losów tego spotkania, a po meczu kibice z Austrii byli bezlitośni.

Polscy kibice wściekli po meczu z Austrią! Za mało zaangażowania, słabe przygotowanie fizyczne i paraliż

Reprezentacja Polski wróciła po meczu do hotelu. Biało-czerwoni nie mieli powodów do uśmiechu

Reprezentacja Polski wróciła do hotelu w Hanowerze po porażce 3:1 z Austrią. Cała kadra nie może mieć powodów do radości, ponieważ oprócz porażki jest już pewne, że mecz z Francją będzie ich ostatnim na tych mistrzostwach Europy. Wszystko przez to, że w starciu "trójkolorowych" z Holandią padł bezbramkowy remis.