Maciej Gajos Jagiellonia Białystok

Autor: Eastnews Maciej Gajos Jagiellonia Białystok

Jagiellonia - Widzew. Łodzianie znów przegrali na wyjeździe. Fatalny bilans

2013-12-13 21:15

Widzew Łódź przegrał z Jagiellonią Białystok 0:1 w pierwszym meczu 21. kolejki Ekstraklasy przez co podopieczni Rafała Pawlaka w obecnym sezonie, w żadnym z dziewięciu spotkań wyjazdowych nie zdobyli nawet punktu! Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Maciej Gajos.

W pierwszej połowie to Widzew był bliższy zdobycia gola. W 25. minucie świetną okazję miał Eduards Visniakovs, ale w sytuacji sam na sam z Krzysztofem Baranem nie trafił w bramkę. W kolejnej akcji bramkarz Jagiellonii sparował strzał Łotysza na poprzeczkę.

Przeczytaj koniecznie: Losowanie Ligi Mistrzów. Arsene Wenger drży przed poniedziałkiem. Na kogo trafi Arsenal?

Po zmianie stron obudziła się Jagiellnia. Maciej Mielcarz miał całkiem sporo pracy, ale spisywał się bez zarzutu. Bramkarz Widzewa nie miał jednak nic do powiedzenia w 78. minucie przy strzale Macieja Gajosa, który zapewnił gospodarzom trzy punkty.

Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1:0 (0:0)