Lechia Gdańsk - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV. TRANSMISJA w INTERNECIE. STREAM ONLINE

2018-02-10 11:00

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków NA ŻYWO. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie obejrzeć Lechia Gdańsk - Wisła Kraków? Na którym kanale Lechia Gdańsk - Wisła Kraków? Lechia Gdańsk - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV. Ekstraklasa LIVE. Lechia - Wisła w INTERNECIE. Mecz z Lechią Gdańsk będzie debiutem na ławce trenerskiej dla nowego szkoleniowca Wisły Kraków.

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków NA ŻYWO. Lechia - Wisła w TV. Mimo że Adam Owen prowadził Lechię Gdańsk w kilku spotkaniach rundy jesiennej, to dla Walijczyka przerwa zimowa była pierwszą okazją na wdrożenie swoich metod przygotowawczych i treningowych. Biorąc pod uwagę, że to na przełomie roku Ekstraklasa ma najdłuższą przerwę, obozy w styczniu i lutym, mogą rzutować na cały rok.

Również dla Joana Carrillo była to pierwsza okazja, aby zapoznać się ze swoim nowym zespołem. Hiszpan jest następcą Kiko Ramireza, którego Wisła zwolniła tuż przed zakończeniem rundy jesiennej. Nowy szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" miał nieco większy komfort niż inni nowi trenerzy w Ekstraklasie, którzy nie mieli szansy przygotować zespołu w taki sposób, w jaki by sobie tego życzyli.

Mecz Lechia Gdańsk - Wisła Kraków odbędzie się 10 lutego. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV będzie dostępna na kanale Canal+ Sport. Żaden legalny i darmowy stream nie będzie dostępny. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu zaplanowano na godzinę 20:30.

Wynik meczu Lechia Gdańsk - Wisła Kraków NA ŻYWO w INTERNECIE będzie można śledzić na wyniki.se.pl! Wystarczy kliknąć TUTAJ.