Piast Gliwice

Autor: archiwum se.pl

Piast Gliwice - Korona Kielce 1:1. Rewelacja zatrzymana, gospodarze kończyli mecz w osłabieniu

2013-05-24 0:50

Piast Gliwice zaledwie zremisował przed własną publicznością z Koroną Kielce 1:1. Prowadzenie gościom w 22. minucie dał Kamil Adamek. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził natomiast Pavol Cicma. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Jan Polak.

Piast Gliwice - Korona Kielce 1:1
Bramki: Pavol Cicman (34. min.) - Kamil Adamek (22. min.)

Piast Gliwice: Dariusz Trela, Damian Zbozień, Adrian Klepczyński, Jan Polak, Paweł Oleksy, Mateusz Matras, Radosław Murawski (52′ Artis Lazdins), Ruben Jurado (46′ Tomas Docekal), Tomasz Podgórski, Pavol Cicman, Marcin Robak (93′ Jan Buryan)

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski, Paweł Golański, Pavol Stano, Piotr Malarczyk, Tomasz Lisowski, Paweł Sobolewski, Vlastimir Jovanović (85′ Tomasz Foszmańczyk), Kamil Kuzera (74′ Łukasz Sierpina), Artur Lenartowski, Michał Janota, Kamil Adamek (46′ Kamil Adamek)