Wojciech Kowalczyk

i

Autor: East News Wojciech Kowalczyk

Czarna wizja przed mistrzostwami Europy! Kibice będą załamani, Kowalczyk mocno o reprezentacji Polski

2021-05-21 18:54

Pojawienie się Paulo Sousy w reprezentacji Polski miało wlać nadzieje przed mistrzostwami Europy. Po pierwszych meczach w eliminacjach mistrzostw świata tak się jednak nie stało. Wybitny reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk wypowiedział martwiące słowa przed Euro 2021! Kibice mają powody do smutku. Takich wiadomości nikt nie chce słuchać! Oby "Kowal" się mylił.

Reprezentacja Polski lada moment rozpocznie przygotowania do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Biało-czerwoni nie powinni mieć większych problemów z wyjściem z grupy. Zespół poukładać przed turniejem ma Paulo Sousa. Portugalski szkoleniowiec przejął pałeczkę po Jerzym Brzęczku i zaczął swoje rządy od odważnych ruchów. Pożegnał niektórych piłkarzy, innym dał szansę. W pierwszych trzech meczach Polacy zdobyli cztery punkty (pokonali Andorę, zremisowali z Węgrami i przegrali z Anglią). Jak pójdzie im na Euro 2021? Wojciech Kowalczyk w swoim tekście na Weszło.com nie ma wątpliwości i przekazał czarną wizję.

Wojciech Kowalczyk: Dobry wynik będzie niezrozumiały

"Kowal" nie ma żadnych wątpliwości, że pod wodzą Jerzego Brzęczka o żadnym sukcesie nie byłoby mowy! - Maksymalnie wyjście z grupy, ale takie wymęczone, nie jak w 2016 - napisał w swoim felietonie. Pod wodzą Paulo Sousy także sobie nie wyobraża dobrego wyniku. Gra ma być jednak nieco lepsza niż pod wodzą byłego trenera Wisły Płock. - Dobry wynik na Euro będzie niezrozumiały pod kątem logiki. Futbol może i nie lubi logiki, ale nie lubi też nas, pozostajemy z nim w trudnych relacjach - dodał.

Zrobią Robertowi Lewandowskiemu pod górkę! Osobiste pobudki, tak spróbują mu przeszkodzić

Euro 2021: Kiedy grają Polacy?

Biało-czerwoni swoje spotkania rozegrają w Rosji i Hiszpanii. Gospodarzami imprezy będą tam Sankt Petersburg i Sewilla. Pierwszy mecz zagramy ze Słowakami. Mecz otwarcia odbędzie się 15. czerwca 2020 roku! Biało-czerwoni w drugim meczu podejmą Hiszpanię (19. czerwca, 21:00, Sewilla), a na koniec zmierzymy się ze Szwecją (23. czerwca, 18:00, Sankt Petersburg).

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze