Jan Tomaszewski ocenia powołania Paulo Sousy! [TRANSMISJA NA ŻYWO]

2021-05-17 22:46 Mateusz Sobiecki
Jan Tomaszewski ocenia powołania Paulo Sousy! [TRANSMISJA NA ŻYWO]
Autor: SE Jan Tomaszewski ocenia powołania Paulo Sousy! [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Powołania Paulo Sousy na zbliżające się zgrupowanie przed Euro 2021 wzbudziły olbrzymie emocje! Już we wtorek podczas specjalnej transmisji na żywo całą sytuację skomentuje pan Jan Tomaszewski. Legendarny bramkarz jak zawsze szczerze i od serca powie, co myśli o braku Kamila Grosickiego czy powołaniu dla młodziutkiego Kacpra Kozłowskiego. Jedno jest z pewne - z pewnością będzie ciekawie!

Powołania Paulo Sousy wzbudziły olbrzymie emocje! W kadrze na nadchodzące mistrzostwa Europy 2021 w piłce nożnej zabrakło miejsca chociażby dla Kamila Grosickiego czy Sebastiana Szymańskiego. Z drugiej strony w reprezentacji pojawili się m.in. Kacper Kozłowski czy Przemysław Płacheta. Olbrzymie dyskusje między kibicami nie mają końca. Swoje zdanie we wtorkowe przedpołudnie wygłosi Jan Tomaszewski. Legendarny polski bramkarz będzie gościem transmisji na żywo "Super Expressu".

Euro 2021: Jan Tomaszewski oceni powołania Paulo Sousy

Razem z dziennikarzem Przemysławem Ofiarą oceni personalne decyzje Paulo Sousy. Z pewnością będzie bardzo ciekawie! Czy Biało-czerwoni mają po co jechać na Euro 2021? Odpowiedzi na to pytanie zapewne także nie zabraknie. Były bramkarz słynący z barwnego i ciętego języka gwarantuje emocje!

Transmisja na żywo z Janem Tomaszewskim odbędzie we wtorek 18 maja o godzinie 10:10. Program będzie można obejrzeć na kanale Super Expressu na YouTube tuż po "Super Raporcie". Transmisja na żywo także w social-mediach sportowego działu SE.pl - Facebooku i YouTube Super Express Sport oraz na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Najlepsze memy po powołaniach Paulo Sousy na Euro 2021!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze