Piłka nożna, Euro 2020, Stadion Narodowy, Polska - Hiszpania, telebim, strefa kibica

i

Autor: PGE Narodowy Tak wygląda PGE Narodowy w Warszawie, gotowy na oglądanie meczu Polska - Hiszpania

Kibice znowu obejrzą mecz na Stadionie Narodowym! Tysiące będą emocjonowały się starciem Polska – Hiszpania na Euro 2020

2021-06-19 18:58

Mecz Euro 2020 Hiszpania – Polska można zobaczyć na... PGE Narodowym w Warszawie. Największa polska arena sportowa została przekształcona w Narodową Strefę Kibica. Na płycie areny pojawiły się cztery telebimy, na których można komfortowo obejrzeć drugi mecz polskich piłkarzy na mistrzostwach Europy. Spotkanie oczywiście jest rozgrywane 19 czerwca o 21.00 w Sewilli, ale kibice w Warszawie też mają szanse na przeżycie emocji na wielkim sportowym obiekcie.

Organizatorzy przygotowali ok 30 tys miejsc, ale nie wiadomo jeszcze ilu kibiców ostatecznie stawi się na warszawskim stadionie, tym bardziej że w stolicy panują tropikalne upały i przebywanie na powietrzu nie jest najbardziej komfortowe. Prawdziwym kibicom nie powinno to jednak przeszkodzić, zwłaszcza że poza samym wydarzeniem sportowym na gości czekają inne atrakcje, m.in. koncerty znanych artystów. Przed meczem oraz w przerwie spotkania na gości będą czekać liczne atrakcje m.in. występy takich zespołów jak: Storo & Piotr Kupicha, Nowator czy D-Bomb. Będzie też festiwal food trucków „Żarcie na kółkach” na promenadzie otaczającej PGE Narodowy.

Przygotowania do Strefy Kibica na PGE Narodowym

Program imprezy zaprezentowany przez organizatora wygląda tak:

18.30 – otwarcie bram i rozpoczęcie imprezy masowej

20:45 – początek transmisji meczu Hiszpania – Polska

21:00 – start meczu Hiszpania – Polska 

około 23.00 – zakończenie imprezy masowej i zamknięcie bram

Na kibiców czekać będzie kilkanaście tysięcy biało-czerwonych flag, które pomogą we wspólnym dopingowaniu naszej narodowej drużyny. Nie zabraknie także wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności.

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze