KIEDY losowanie Euro 2020? GODZINA i DATA losowania grup ME 2020. Euro 2020 KIEDY i GDZIE losowanie grup?

2019-10-30 18:46 DaO
Euro 2020 LOSOWANIE RELACJA NA ŻYWO
Autor: East News

Euro 2020 KIEDY LOSOWANIE grup? Mistrzostwa Europy 2020 O KTÓREJ GODZINIE losowanie? GODZINA i DATA losowania grup Euro 2020. ME 2020 LOSOWANIE grup KIEDY? W połowie 2020 roku kibice piłki nożnej znów będą mieli wielką ucztę. Na przełomie czerwca i lipca odbędą się mistrzostwa Europy. Kolejny raz na tej imprezie zobaczymy reprezentację Polski. Nim jednak piłkarze ruszą do boju na turnieju, w losowaniu grup poznają rywali, z którymi zmierzą się w pierwszej fazie mistrzostw. Euro 2020 LOSOWANIE GRUP KIEDY? DATA i GODZINA losowania grup Euro 2020.

Euro 2020 KIEDY LOSOWANIE grup? DATA i GODZINA

Mistrzostwa Europy 2020 zbliżają się wielkimi krokami. W październiku poznaliśmy już kilku uczestników, którzy w połowie przyszłego roku powalczą na największej imprezie piłkarskiej na Starym Kontynencie. Najbliższe Euro będzie jednak wyjątkowe. Wszystko ze względu na decyzję UEFA, która postanowiła, że ze względu na 60-lecie tego turnieju odbędzie się on w całej Europie. I tak impreza będzie rozrzucona od Hiszpanii po Azerbejdżan. Mecze zagoszczą na dwunastu różnych obiektach na całym kontynencie. Finał zaplanowany jest natomiast na legendarnym Wembley w Londynie. Ale aby dotrzeć do tego etapu mistrzostw, będzie trzeba pokonać wielu przeciwników. W finałach Euro udział wezmą 24 drużyny. W tym reprezentacja Polski.

Euro 2020 LOSOWANIE grup. KIEDY i O KTÓREJ losowanie Euro 2020?

Biało-czerwoni mają miłe wspomnienia z ostatnich mistrzostw Europy. W 2016 roku doszli do ćwierćfinału tej imprezy, a po niesamowicie emocjonującym meczu i serii rzutów karnych odpadli z Portugalią, a więc drużyną, która zdobyła złoty medale. Polacy awans wywalczyli bardzo szybko, bo na dwie kolejki przed zakończeniem eliminacji. Mimo że wynik ten powinien cieszyć, to wielu kibiców ma obawy przed zbliżającym się turniejem. Wszystko przez postawę piłkarzy, którzy nie zawsze grali miło dla oka i większość zwycięstw przyszła w ogromnych mękach. Na poprawę gry jest jednak mnóstwo czasu. Ważnym elementem każdego turnieju pokroju mistrzostw Europy jest oczywiście losowanie grup. Już wtedy można oszacować, jakie ma się szansę na sukces na mistrzostwach. Każdy zespół chce uniknąć "grupy śmierci". Czy Polacy będą mieli szczęście w losowaniu?

Euro 2020 LOSOWANIE grup odbędzie się 30 listopada w Bukareszcie. Rozpoczęcie ceremonii zaplanowano na godzinę 17:00 czasu polskiego.