Robert Lewandowski

i

Autor: SE Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i Mateusz Morawiecki wymienili się prezentami. TAJEMNICZA zawartość, symboliczne zdjęcie

2021-06-08 16:28

Już dziś reprezentacja Polski przejdzie ostatni test przed rozpoczęciem Euro 2021. O godzinie 18:00 w Poznaniu dyspozycję podopiecznych Paulo Sousy sprawdzą Islandczycy. Jeszcze zanim piłkarze wraz ze sztabem udali się na stadion, w ośrodku treningowym w Opalenicy odwiedził ich ważny gość. W godzinach popołudniowych na spotkanie z reprezentacją przyjechał bowiem sam premier, Mateusz Morawiecki. Prezes Rady Ministrów został „złapany” jak wchodził na jedno z boisk treningowych w towarzystwie prezesa PZPN Zbigniewa Bońka oraz selekcjonera Paulo Sousy. Następnie premier miał okazję zamienić kilka słów z kapitanem reprezentacji, Robertem Lewandowskim. Obaj panowie wzajemnie wręczyli sobie także prezenty.

Reprezentacja Polski kończy dziś przygotowania do mistrzostw Europy. Po spotkaniu towarzyskim przeciwko Islandii nasza kadra przeniesie się do Sopotu, gdzie będzie stacjonować przez cały okres trwania Euro 2021. Polacy w Trójmieście nie zabawią jednak zbyt długo, już w poniedziałek czeka ich bowiem inauguracja zmagań grupowych – w Sankt Petersburgu zmierzą się ze Słowacją. Nic więc dziwnego, że premier Mateusz Morawiecki zdecydował się odwiedzić ośrodek w Opalenicy, aby osobiście życzyć wszystkim związanym z naszą reprezentacją powodzenia na zbliżającym się turnieju.

Grzegorz Krychowiak wystąpił w filmie! Aktorzy OCENIAJĄ jego umiejętności: „Mógłby zagrać...” | Futbologia

Tajemnicze prezenty

Premier pojawił się w Opalenicy w godzinach popołudniowych. Na zamieszczonym przez kanał „Łączy nas Piłka” krótkim klipie widać, jak wchodzi na teren ośrodka treningowego w towarzystwie prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, a także selekcjonera Paulo Sousy. Panowie wyglądają na uśmiechniętych, ewidentnie dopisują im humory. Premier Morawiecki podczas swojej wizyty w Opalenicy naturalnie miał też możliwość zamienienia kilku zdań z największą gwiazdą reprezentacji Polski oraz jej kapitanem – Robertem Lewandowskim. Obaj panowie wymienili się nawet prezentami. Niestety, nie zdradzono co zawierały wspomniane upominki.

Polska na Euro 2021

Dziś o godzinie 18:00 podopiecznych Paulo Sousy czeka ostatni test przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy. W Poznaniu formę „Biało-Czerwonych” przetestuje Islandia. Już w poniedziałek Robert Lewandowski i spółka rozpoczną zmagania grupowe. Ich pierwszym rywalem będą Słowacy (14.06, godz. 18:00). Następnie Polacy zmierzą się jeszcze z Hiszpanią (19.06, godz. 21:00) oraz Szwecją (23.06, godz. 18:00). Awans do 1/8 finału uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy i dodatkowo cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc.

Banalny QUIZ o reprezentacji Polski przed Euro 2021

Pytanie 1 z 10
Którym wielkim turniejem reprezentacyjnym (ME/MŚ) będzie dla Roberta Lewandowskiego Euro 2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze