Ale przemiana!

Seksowna Miss Euro 2012 Natalia Siwiec zmieniła się nie do poznania. Tak wygląda 11 lat po zyskaniu sławy

2023-04-30 14:22

To była największa sportowa impreza w Polsce w historii. W 2012 roku w Polsce i na Ukrainie odbyły się piłkarskie mistrzostwa Europy. Niestety, turniej nie okazał się najlepszy dla naszej reprezentacji. Dużo lepiej może wspominać go polska Miss Euro 2012, czyli Natalia Siwiec. Zobacz, jak zmieniła się po jedenastu latach od tej imprezy. Wciąż zachwyca!

Natalia Siwiec była największą zwyciężczynią mistrzostw Europy 2012 w Polsce i na Ukrainie. Choć Biało-czerwoni nie poradzili sobie podczas tej imprezy zbyt dobrze, to modelka na pewno skorzystała na niej znakomicie. Natalia Siwiec została okrzyknięta "Miss Euro 2012" i momentalnie stała się jedną z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju. Została gwiazdą tabloidów i portali plotkarskich. Do dziś wiele osób doskonale ją pamięta i kojarzy.

Jej szara koszulka z wielkim, białym orłem stała się znakiem rozpoznawczym. Natalia Siwiec nie bała się jednak też odważniejszych stylizacji, które eksponowały jej biust. Jak przez lata zmieniła się Natalia Siwiec? Zobacz zdjęcia w galerii poniżej! Tak wygląda po 11 latach od zyskania wielkiej sławy.

Przed laty Natalia Siwiec przyznawała, że nie jest zadowolona ze swojej urody. - To się zdarza dzień w dzień i zadaję sobie wówczas pytanie: "Boże, jak ja wyglądam?". Ale sądzę, że to się tyczy każdej kobiety. Założę się, że Angelina Jolie też wstaje rano i mówi do Brada Pitta, że fatalnie wygląda - opowiadała Siwiec w 2012 roku na łamach Onetu. Czy słusznie?

Natalia Siwiec w mediach społecznościowych

Instagram Natalii Siwiec skupia się nie tylko na jej pracy jako modelki, ale także na jej życiu rodzinnym. Profil Miss Euro 2012 obserwuje ponad milion osób.

Polska modelka jest w związku z Mariuszem Raduszewskim, z którym wzięła ślub w Las Vegas w 2014 roku. 39-latka ma jedną córeczkę - Mię.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
PKO EKSTRAKLASA 24.04
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze