Wojciech Kowalczyk

i

Autor: screen/youtube.com/WeszłoTV Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk bezlitosny dla Zbigniewa Bońka! Bezpardonowy atak, ależ to musi boleć!

2021-06-17 13:24

Wojciech Kowalczyk przeprowadził kolejny atak w stronę PZPN i Zbigniewa Bońka. Były reprezentant Polski, który zajmuje się obecnie publicystyką w portalu "weszło,com", postanowił kontynuować swoją krucjatę przeciwko szefostwu Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także kadrze narodowej. Do słów byłego napastnika Legii Warszawa i Betisu Sevilla odniósł się sam Boniek, który zdecydował się na ripostę. Nie da się ukryć, że atmosfera między panami jest wyjątkowo napięta.

Wojciech Kowalczyk nie przestaje zaskakiwać! Były reprezentant Polski, który jest znany ze swoich ciętych komentarzy w kierunku kadry narodowej i szefa PZPN, Zbigniewa Bońka, postanowił zaatakować jeszcze raz. Słowa eks-Legionisty bardzo zabolały Bońka, który zdecydował się na ripostę.

Reprezentacja Polski przekazała najgorszą wiadomość! Doświadczony gracz nie zagra z Hiszpanią, mamy potwierdzenie

Wojciech Kowalczyk atakuje Zbigniewa Bońka. Mocne słowa piłkarza

Aspektem, na który zwrócił uwagę Kowalczyk, są wypowiedzi Bońka, tuż po przegranej ze Słowacją. Przypomnijmy, że szef PZPN bronił Portugalczyka i wskazywał, że szkoda mu wyniku spotkania, ale jego zdaniem, kadra nie zasłużyła na przegraną. Te słowa wywołały niemały popłoch w internecie, a na medalistę mundialu z 1982 roku spłynęła lawina hejtu. Do krytyków Bońka dołączył Kowalczyk, który porównał sposób wypowiadania się z grą kadry za kadencji Paulo Sousy. Zdanie "Kowala" wywołało wielki ból u Zbigniewa Bońka, który zdecydował się na błyskawiczną ripostę.

- Niestety, ale konferencje i wypowiedzi Bońka są na takim samym poziomie jak gra reprezentacji za kadencji Sousy. - stwierdził były reprezentant Polski na swoim Twitterze.

Jasnowidz Jackowski przewiduje tragedię na Euro. Podał miejsce, w którym się rozegra. To przeraża!

Raport z Sopotu. Przedostatni trening przed wylotem do Rosji.

Boniek zdecydował się na ripostę. Przypomniał sukcesy Kowalczyka

Szef PZPN błyskawicznie odpowiedział na zaczepkę ze strony byłego reprezentanta kraju i przypomniał mu jego staż w barwach kadry narodowej. Nie da się ukryć, że atmosfera między Bońkiem a Kowalczykiem jest wyjątkowo napięta.

- Może i masz racje… na razie. Mówienie jest dużo łatwiejsze niż granie Wojtek, nie pamiętam, żebyś z Reprezentacją zawiózł nas na jakąś poważną imprezę… nigdy. Ps. O olimpiadzie i piłce młodzieżowej nie zapomniałem, ale to nic nie ma wspólnego z poważną piłką. Baw się dobrze - napisał Boniek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze