Zajął miejsce Arka Milika na Euro. Teraz paraduje w szlafroczku i opycha się jabłkiem [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-06-16 18:27
Grzeją się na Hiszpanów
Autor: PAPARA26

Reprezentacja Polski wciąż walczy o pozostanie na mistrzostwach Europy. Przed nami spotkania z Hiszpanami i Szwedami, w których trzeba wygrać co najmniej raz, żeby marzyć o awansie do fazy pucharowej Euro. Biało-czerwoni przygotowują się do spotkania z "La Furia Roja". Nie zapominają jednak o ważnym odpoczynku. Na szczycie hotelu gwiazdy kadry relaksowały się, zbierając siły. Jakub Świerczok, który w kadrze przejął rolę Arkadiusza Milika, na samym dachu paradował w szlafroku... opychając się jabłkiem.

Reprezentacja Polski walczy na Euro 2020 o awans do fazy pucharowej. Biało-czerwoni zaliczyli jednak potężną klęskę w meczu ze Słowacją. Podopieczni Paulo Sousy mają mierzyć się jeszcze z "La Furia Roja" i Szwedami. O wygraną w jednym i drugim spotkaniu nie będzie łatwo. Kadra zbiera siły przed najważniejszymi sprawdzianami podczas tego turnieju. "Orły" relaksują się często na dachu ośrodka, w którym mieszkają podczas Euro 2020. Paparazzi przyłapali ich na trzy dni przed spotkaniem z Hiszpanią.

Euro 2020: Relaks kadry przed Polska - Hiszpania

Jakub Świerczok, czyli napastnik, który przejął rolę Arka Milika w kadrze, został przyłapany w samym szlafroku, pałaszując jabłko. I to nie byle jak! W pewnym momencie nie używał do tego nawet rąk. To jednak dobry znak przed meczem. Wszak jedną z zalet konsumowania tych owoców jest... wzmacnianie odporności. A to w spotkaniu z twardymi Hiszpanami z pewnością się przyda.

Mateusz Klich z kolei świetnie bawił się w basenie. Inni piłkarze także po zajęciach korzystali ze znakomitej pogody w nadmorskim ośrodku. Oby za relaksem poszedł w końcu także wynik. Na tym z pewnością zależy nie tylko kibicom.

Zobaczcie zdjęcia ze zgrupowania kadry. Jak piłkarze relaksowali się na kilka dni przed meczem z Hiszpanią?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze