CSKA Moskwa - Bayern Monachium 0:1. Lewandowski bez gola

2014-09-30 22:06

Bayern Monachium w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonał na wyjeździe CSKA Moskwa 1:0. Rozgrywane bez udziału publiczności spotkanie nie przyniosło wielu emocji, a polscy kibice znów nie doczekali się trafienia Roberta Lewandowskiego.

To nie był mecz na miarę oczekiwań kibiców Ligi Mistrzów. Wszystko przez skrajnie defensywną taktykę CSKA. Gospodarze przez całe spotkanie bronili się na własnej połowie całą drużyną. Piłkarzom Bayernu było niezwykle trudno stworzyć sobie okazje strzeleckie.

AC Milan nie chce już grać na San Siro, ale... [WIDEO]

Długimi momentami mecz przypominał spotkanie piłki ręcznej. Bawarczycy budowali swoje akcje rozgrywając piłkę po obwodzie, od prawej do lewej strony i z powrotem. Robert Lewandowski odgrywał w tym wszystkim rolę kołowego. Polak miał co prawda jedną okazję do strzelenia gola, ale jego strzał z kilku metrów zatrzymał się na nodze obrońcy. Jedyny gol padł z rzutu karnego, który w 22. minucie wykorzystał Thomas Mueller.

Bayern po dwóch kolejkach ma na koncie komplet punktów. CSKA poniosło dwie porażki i zamyka tabelę grupy F.

CSKA Moskwa - Bayern Monachium 0:1 (0:1)