LIGA MISTRZÓW. Cristiano Ronaldo błyszczał w Stambule, Boenisch straszył w Manchesterze

2013-09-18 1:20

Real zdeklasował w Stambule Galatasaray 6:1! Hat tricka uzyskał Cristiano Ronaldo (28 l.), a dwa gole strzelił Karim Benzema (26 l.). Trudno w to uwierzyć, ale mistrzowie Turcji szczególnie w pierwszej połowie byli lepszym zespołem. W meczu Manchesteru United z Bayerem Leverkusen z nienajlepszej strony pokazał sie z kolei Sebastian Boenisch (26 l.)

Ale już po przerwie dominowali "Królewscy". Pechowo w Stambule zakończył się występ dla bramkarza Ikera Casillasa, który opuścił boisko już w 15. minucie. To efekt zderzenia z Sergio Ramosem. Na ławce Realu usiadł najdroższy piłkarz świata - Walijczyk Gareth Bale.

Iker Casillas kontuzjowany w meczu Galatasaray - Real, dramat słynnego bramkarza!

Od zwycięstwa start w Lidze Mistrzów rozpoczął Manchester Utd, który pewnie pokonał Bayer. Bohaterem był Wayne Rooney (28 l.), strzelec dwóch goli. Anglik zaliczył wpadkę, gdy w drugiej połowie nie trafił do pustej bramki. W składzie niemieckiego klubu zagrał na lewej obronie Sebastian Boenisch (26 l.). Niestety, zawinił przy drugiej bramce, którą strzelił Robin van Persie (w końcówce także nie trafił do pustej bramki). Polak wcześniej nie zablokował dośrodkowania Antonio Valencii.