Parodia finału Ligi Mistrzów Real - Atletico [WIDEO]

2014-05-28 11:52

Od finału Ligi Mistrzów minęło juz kilka dni. Mimo tego emocje po tamtym wydarzeniu wciąż nie opadły. Tym razem zachęcamy do obejrzenia parodii sobotniego meczu.

Real Madryt rzutem na taśmę sięgnął po trofeum. Do 93. minuty "Królewscy" przegrywali 0:1 po bramce Diego Godina. Wówczas nadzieję na zwycięstwo przywrócił drużynie Sergio Ramos. Hiszpan, strzałem głową, doprowadził do dogrywki.

Przeczytaj także: Sergio Ramos uwielbia modelkę, flamenco i Piasta Gliwice

W niej podopieczni Carlo Ancelottiego nie dali rywalom najmniejszych szans. Trafienia Garetha Bale'a, Marcelo i Cristiano Ronaldo zapewnili Realowi Madryt 10. w historii Puchar Mistrzów. Poniżej prezentujemy wam nieco inną wersję tego spotkania.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości Gwizdek24.pl na e-mail