Wisła - APOEL, wynik 1:0. Złoty gol Małeckiego. Zapis relacji na żywo

2011-08-17 22:22

Wisła Kraków ma wielką szansę na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W dwumeczu musi pokonać cypryjski APOEL Nikozja. Pierwszy mecz w Krakowie. Początek spotkania o 20:45. Gwizdek24.pl zaprasza do relacji na żywo.

22:35

Koniec! Wisła wygrała z APOELEM 1:0! Jesteśmy bliżej Ligi Mistrzów!

22:34

92 min Ależ było groźnie, po rzucie wolnym piłka leciała w kierunku bramki Pareiki, ale udało się uniknąć gola!

22:33

90 Zmiana w Wiśle: Małecki schodzi i dostaje burzę braw, za niego Kirm

22:32

Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

22:31

90 min Solomou w pole karne, ale niecelnie!

22:31

89 min Genkow się wścieka, bo twiedzi, że nie dotknął piłki, a piłka jest dla rywali

22:29

88 min Przecięte dobre podanie Meliksona

22:29

87 min Długie zagranie Pareiki, ale bez sensu bo oddaliśmy rywalom piłkę za darmo

22:28

87 min Solari faulował Jaliensa i mamy rzut wolny

22:26

85 min Zmiana w zespole APOEL-u, Solari za Trickovskiego

22:22

81 min Małecki ładnie pociągnął do przodu, ale źle podał

22:18

76 min Wisła już zaczyna się bronić, a APOEL ostro atakuje....

22:15

Małecki przy okazji dostał żółtą kartkę, bo zdjął koszulkę.

22:13

71 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!! Małecki!!!!!! Piękny strzał w okienko!! 1:0 dla Wisły!!!!

22:12

70 min Cwetan Genkow pięknie, piętką odegrał do Meliksona, ale połapali się w tym rywale

22:09

68 min Boisko opuszcza Iliew a za niego pojawia się Cezary Wilk. To defensywny pomocnik, więc chyba Wisła będzie się bronić.

22:07

65 min Z bardzo ostrego kąta przymierzył Ailton, ale Brazylijczyk przesadził. Uderzył mocno i dużo ponad bramką Pareiki.

22:05

64 min Melikson był blisko!

22:05

63 min Solomou z dystansu minimalnie ponad!!!

22:04

62 min Diaz znakomicie przerwał dobre podanie do środka

21:59

58 min Marcinho szalał pod bramką Wisły, ale górą Diaz!

21:59

57 min Solomou świetnie dośrodkował, ale napastnicy nie wykorzystali tego podania

21:57

55 min Cypryjczycy zaczęli się gubić, coraz więcej groźnych sytuacji pod bramką APOELU

21:54

52 min Melikson w poprzeczkę!!!!!!!!!

21:54

52 min Rzut wolny dla Wisły z ciekawej odległości

21:52

51 min Faul Nuneza na Marcinho, wolny dla rywali

21:52

50 min Ostre starcie Diaza z rywalem, ale piłka dla Wisły

21:50

- Co ciekawe w Polsce wszyscy są przekonani, że wygra Wisła, ale przeglądałem cypryjską prasę i tam wszyscy stawiają na APOEL. Szanse oceniam 50 na 50 – podkreślił przed meczem trener Wisły Robert Maaskant. Jak na razie rzeczywiście obserwujemy dwa wyrównane zespoły.

21:49

48 min Morais faulował Meliksona

21:47

46 min Rozpoczęli drugą połowę

21:32

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

21:31

45 min Faul Pinto na Meliksonie i mamy wolnego

21:30

45 min Tym razem Melikson w trybuny

21:29

44 min Melikson przewrócony w polu karnym!!!! Był sam na sam!!! Nie ma karnego!!!

21:28

43 min Manuca po brutalnym faulu na Wiślaku dostał żółtą kartkę. W pełni zasłużoną.

21:27

42 min Melikson zza pola karnego, ale zablokowany!

21:26

41 min Mocna piłka Małeckiego, ale obrona rywali górą!

21:26

40 min Trickovski przeholował zdecydowanie... Strzał wysoko ponad bramką

21:25

40 min Sędzia wyliczył na palcach faule Jovanoviciowi i pokazał mu żółtą kartkę. Rzut wolny dla APOEL-u.

21:24

39 min I znowu zepsuty róg...

21:23

38 min Genkow z narożnika pola karnego prosto w rywala

21:23

38 min No to już porażka, znów zepsuty rzut rożny...

21:22

37 min Małecki uderzył z dystansu, piłka po rykoszecie na róg

21:21

36 min Dośrodkowanie Jovanovicia i mamy rzut rożny

21:21

36 min Chavez popisał się znakomitym podaniem do... rywala.

21:19

34 min Popędził Melikson, ale boisko mu się skończyło...

21:18

32 min William najpierw udawał niesamowicie poturbowanego po faulu Jovanovicia, a po 10 sekunach, kiedy w jego kierunku poleciała piłka - cudownie ozdrowiał. Całe szczęście...

21:16

31 min Nunez przyłożył z dystansu, ale nad bramką

21:15

31 min Melikson wywalczył róg dla Wisły

21:15

30 min Kolejny rajd Małeckiego i kolejny nieudany

21:14

28 min Osman Chavez dostał piłką w czułe miejsce... Trwa przerwa w grze...

21:13

28 min Ależ Ailton kiwał Wiślaków! Na szczęście jego strzał z dystansu zablokowany!

21:12

26 min Świetna akcja Iliewa! Zwiódł chyba z sześciu rywali i strzelił, ale prosto w bramkarza!

21:10

25 min Trickovski wywalczył róg dla APOEL-u

21:08

23 min Ładny rajd Małeckiego, ale piłkę stracił

21:07

22 min Było blisko gola dla Wisły!!!!! Po dośrodkowaniu Jovanovicia piłka spadła pod nogi Małeckiemu, ale ten przestrzelił!!!!!!

21:06

20 min Niebezpiecznie!!!! Było bardzo gorąco pod bramką Wisły i Chavez uratował Wisłę przed stratą bramki!

21:04

19 min Ailton mocno na bramkę Pareiki!

21:04

19 min Fatalne podanie Jovanovicia, prosto do rywala...

21:03

18 min Ailton faulował Sobolewskiego, świetnie wychwycił to sędzia

21:02

17 min Melikson do Małeckiego, ale podanie zbyt długie

21:00

15 min Nunez świetnie z wolnego, ale broni bramkarz!

20:59

- W meczu z Zagłębiem w lidze grałem więc w dwóch różnych butach i czułem się, jakbym miał jedną stopę dłuższą. Korki są do wyrzucenia. Służyły mi pół roku. Na APOEL wyjdę w nowych i na pewno będzie bramka - zapowiedział przed tym meczem gwiazdor Wisły Patryk Małecki. Oby słowa "Małego" się potwierdziły...

20:58

13 min Niestety bardzo groźny strzał Ailtona! Rywale są na razie lepsi!

20:56

11 min Akcja Solomou pod bramką Wisły, ale na całe szczęście bez powodzenia

20:55

10 min Melikson przewrócony w polu karnym, ale nie ma jedenastki!!!

20:55

10 min Małecki faulowany i rzut wolny dla Wisły

20:53

8 min Bez sensu kopnięcie piłki do przodu Sobolewskiego...

20:52

7 min Brutalny faul Nuneza, ale bez konsekwencji w postaci kartki

20:52

7 min Rajd Meliksona, ale Izraelczyk niestety stracił piłkę w polu karnym rywali!

20:51

5 min Niestety na boisku obserwujemy napór APOELU-u. Bardzo groźny Marcinho.

20:50

- Najważniejsze będzie nie stracić bramki. Mamy zespół, który zawsze może strzelić gole. Jeśli przy tym zachowamy czyste konto, nasze szanse na awans wzrosną - powiedział przed tym meczem obrońca Wisły Kew Jaliens. Czy ma rację?

20:48

3 min Pierwszy groźny strzał rywali, ale Pareiko dobrze broni!

20:48

Na prawej obronie Wisły niespodzianka - Jovanović zastąpił Lameya. Co ciekawe, ze względu na zawieszenie przez serbską federację Jovanović nie może do końca sierpnia grać w polskiej lidze.

20:46

1 min Faul na zawodniku APOELU i wolny dla rywali