Wisła - Liteks, wynik 3:1. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-08-03 19:30

Wisła Kraków by zagrać w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów musiała wyeliminować Liteks Łowecz, który na wyjeździe pokonała 2:1. Tym samym podopieczni Roberta Maaskanta stanęli przed wielką szansą awansu. Spotkanie z Liteksem odbyło się dzisiaj w Krakowie o 20:30. Wisła wygrała 3:1 i awansowała do 4. rundy eliminacji LM. Gwizdek24.pl zaprasza do przeczytania zapisu relacji na żywo.

Wisła Kraków - Liteks Łowecz TRANSMISJA NA ŻYWO w internecie - Kliknij tutaj

22:22

90 min Koniec! Wisła pokonuje Litex 3:1 i jest w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów!!!

22:19

90 min Sobolewski mocno z dystansu!

22:15

86 min Lamey za Jovanovicia

22:14

84 min GOOOOOOOOOL!!!! Cezary Wilk!!!! 3:1 dla Wisły i pewny awans!

22:10

82 min Bułgarscy obrońcy z ledwością powstrzymali Cwetana Genkowa pod polem karnym

22:05

76 min Brutalnie Jelenković! Zostaje wyrzucony z boiska z czerwoną kartką!

22:00

72 min Milanow schodzi z boiska, za niego pojawia się Codo

21:57

68 min Gol dla Litexu, niestety. Po zamieszaniu w polu karnym Bodurow trafia do siatki. 1:2.

21:56

67 min Żółta kartka dla Meliksona za to, że zbyt szybko wybiegł z muru

21:53

64 min Tom szalał w polu karnym Wisły, przewrócony przez Diaza, ale nie ma rzutu karnego

21:49

60 min Małecki z wolnego z dystansu, ale kompletnie bez sensu: prosto w bramkarza

21:45

56 min GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! 2:0 dla Wisły!!!!! Kapitalnie uderzył Melikson!!!!!!

21:44

55 min Rzut karny dla Wisły po fauly bramkarza na Meliksonie! Jak pokazują jednak powtórki, faulu nie było...

21:42

53 min Dobre podanie Małeckiego do Genkowa, ale na spalonym Bułgar

21:41

52 min Vinicius końcami palców wybił piłkę!

21:40

51 min Małecki potężnie uderza po podaniu Meliksona!

21:38

49 min Nunez po raz kolejny stracił piłkę, nie jest to jego wymarzony występ

21:37

48 min Wisła mocno się wycofała, ale Litex popełnia koszmarne błędy i nie jest w stanie tego wykorzystać

21:36

47 min Piękny drybling Meliksona, to jest jego mecz!

21:34

46 min Rozpoczęli

21:16

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

21:16

45 min Drużyna Litexu jakby zamroczona po golu Meliksona. Czekamy na kolejne gole dla Wisły!

21:13

42 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Wisły!!!!!!! Piękny gol Meliksona!!!! Awans jest już o krok!!!!!

21:10

40 min Melikson dryblował, ale trochę niepotrzebnie, bo łatwo stracił piłkę

21:08

37 min Teraz niebezpiecznie pod bramką Pareiki!!! Thiago na szczęście spudłował!

21:07

37 min Kolejna dobra sytuacja pod bramką Litexu! Genkow o krok!

21:05

35 min Kolejna kapitalna piłka do Kirma od Meliksona! Znów było blisko!

21:05

34 min Co zrobił Genkow!!!! Był sam na sam z bramkarzem, potem miał pustą bramkę i nie trafił!!! Szkoda!!!!

21:04

34 min Janew z rzutu wolnego prostu w polski mur

21:02

32 min Tom niemiłosiernie objeżdżał Diaza, w końcu zdenerwowany Kostarykanin wybił mu piłkę na róg

21:00

29 min Bodurow bardzo ostro potraktował Andraża Kirma, który zwija się z bólu na boisku. Mamy rzut wolny dla Wisły

20:56

25 min Melikson odpuścił wchodzącego Jelenkovicia i rywal mocno przyłożył z dystansu, na szczęście niecelnie

20:52

22 min Cudowne podanie Meliksona do Kirma, ale Słoweniec był na spalonym

20:51

21 min Chavez kapitalnie powstrzymał Thiago

20:49

19 min Ach jak było blisko gola dla Wisły!!! Kirm świetnie zgrał piłkę do środka, błąd popełnił sroper Litexu i Genkow o krok od pokonania Viniciusa!

20:47

17 min Tym razem Małecki wprost w ręcej Viniciusa

20:47

17 min Strzał Małeckiego z ostrego kąta, piłka wyszła poza boisko i jest rzut rożny dla Wisły

20:46

16 min Ależ niewiele brakowało! Nikołow wstrzelił piłkę w pole karne, dotknął ją jeszcze napastnik Litexu i piłka omal nie wpadła do bramki!!!

20:45

15 min Sobolewski zdzielił Zanewa łokciem, a Bułgar jak porażony prądem padł na murawę.

20:42

12 min Była szansa na kontrę, ale Kirmowi fatalnie odskoczyła piłka

20:41

11 min Janew dośrodkowuje, ale Pareiko bez problemów wyłapuje piłkę. Brawo!

20:38

7 min Po błędzie Nikołowa, Jelenkowić uratował Litex od bardzo groźnej sytuacji!

20:37

7 min Cwetanow zatrzymany w kleszczach przez defensorów krakowskiego zespołu

20:36

5 min Genkow powalony przez obrońców Litexu, do piłki dopada Nunez, ale dośrodkowuje fatalnie

20:34

4 min Przed szansą Cwetanow!!! Na szczęście był osamotniony w tym ataku!

20:33

3 min Pomocnik Litexu ostro powstrzymywany przez Sobolewskiego