Polska - Argentyna

i

Autor: Cyfrasport Polska - Argentyna

Można się zdenerwować!

Haniebne zachowanie Argentyńczyków podczas Mazurka Dąbrowskiego. Wszystko było słychać, przykry moment

2022-11-30 20:19

Reprezentacja Polski walczy z Argentyną o awans do kolejnej fazy mistrzostw świata w Katarze. Spotkanie to nie będzie łatwe dla Polaków także z powodu faktu, że Argentyńczycy są zdecydowanie liczniejsi na trybunach. Dało się to odczuć już w trakcie tradycyjnych hymnów, gdy kibice naszych rywali zachowali się w skandaliczny sposób, wygwizdując Mazurka Dąbrowskiego.

Polska przed ostatnim meczem w grupie zajmowała pierwsze miejsce w grupie dzięki remisowi z Meksykiem i wygraną z Arabią Saudyjską. Była wówczas jedyną niepokonaną drużyną i z 4 punktami na koncie wyprzedzała Argentynę oraz Arabię Saudyjską o jeden punkt oraz Meksyk o trzy punkty. Niestety, ostatnim starciem Polaków jest mecz przeciwko najgroźniejszej Argentynie. Polacy dotychczas nie mieli łatwo pod względem wsparcia z trybun – zarówno Meksykanów jak i Saudyjczyków było więcej niż Biało-Czerwonych. Podobnie sprawa ma się w meczu z Argentyną, a odczuć się to dało już w trakcie hymnu.

Mazurek Dąbrowskiego wygwizdany, przykry moment dla Polaków

Jako pierwszy odegrano hymn Polski i już przy pierwszych taktach dało słyszeć się gwizdy. Naszych zawodników to jednak nie zdeprymowało i z mocą odśpiewywali Mazurka Dąbrowskiego, choć na pewno nie było to dla nich miłe odczucie. Polscy fani także robili wszystko, by było ich słychać mimo zdecydowanej przewagi Argentyńczyków na trybunach.

Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze