Mecz Polska - Argentyna Mundial 2022: SKŁADY 30 listopada. Jaki skład Polski?

i

Autor: Xia Yifang/Xinhua News/East News Mecz Polska - Argentyna Mundial 2022: SKŁADY 30 listopada. Jaki skład Polski?

Znamy komentatorów

Już wszystko jasne. Ten duet skomentuje walkę Polaków o ćwierćfinał mistrzostw świata

2022-12-01 18:37

Reprezentacja Polski zagra w niedzielę z Francja w meczu 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Coraz mnie niewiadomych w związku z meczem, który odbędzie się na Al Thumama Stadium w Dosze. Poznaliśmy duet, który skomentuje ten mecz w TVP.

Znamy już cztery pary 1/8 finału. Nas najbardziej interesuje mecz Polaków z Francją, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 16. Pierwszy mecz Polski w fazie pucharowej MŚ w XXI wieku skomentują Mateusz Borek i Robert Podoliński. Pierwszy z nich był komentatorem meczu Polski z Meksykiem, wspólnie z Januszem Michalikiem w roli eksperta. Mecze 1/8 finału rozpoczną się w sobotę od spotkania Holandii z USA, który skomentuje Maciej Iwański wspólnie z Januszem Michalikiem. Tego samego dnia o godz. 20.00 mecz naszych wczorajszych rywali i jednych z głównych faworytów mundialu, Argentyńczyków z Australią skomentują Sławomir Kwiatkowski wspólnie z Podolińskim. Natomiast komentatorem spotkania Anglii z Senegalem (niedziela, godz. 20.00) będzie Przemysław Pełka, któremu pomagać będzie Kamil Kosowski. Do 1/8 finału awansowały już także reprezentacje Chorwacji i Maroka, których rywali poznamy po dzisiejszych wieczornych meczach. Mecze 1/8 finału rozgrywane będą od soboty (3 grudnia) do wtorku 6. grudnia. Później po dwóch dniach przerwy rozpoczną się mecze ćwierćfinałowe.

Artur Wichniarek o najlepszym piłkarzu fazy grupowej mundialu. Wskazał na Polaka!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze