Puchar Świata

i

Autor: AP PHOTO Puchar Świata

Kiedy finał MŚ

KIEDY finał mundialu? Finał MŚ DATA, GODZINA. Kto zagra w finale mistrzostw świata w Katarze, KIEDY będzie finał mundial 2022? DATA finału mundial 2022

2022-12-13 20:40

KIEDY finał mundialu? Finał MŚ DATA, GODZINA. Kto zagra w finale mistrzostw świata w Katarze, KIEDY będzie finał mundial 2022? DATA finału mundial 2022. Na mistrzostwach świata rozgrywane są 64 spotkania, ale to właśnie mecz numer 64 elektryzuje wszystkich kibiców na świecie. Mowa oczywiście o finale, który na mundialu w Katarze zbliża się wielkimi krokami. Decydująca rywalizacja znów przyciągnie miliony kibiców. Finał mundialu KIEDY? Finał MŚ 2022 DATA, GODZINA.

Finał mundialu KIEDY? Finał MŚ 2022 DATA i GODZINA

Przed mistrzostwami świata w Katarze dużo mówiło się o prawach człowieka i nieludzkich warunkach, w jakim pracowali robotnicy przy budowie stadionów. Nie brakowało głosów sprzeciwu i mnóstwo osób sprzeciwiało się turniejowi na Bliskim Wschodzie. Ale wraz z pierwszym gwizdkiem pierwszego meczu na imprezie w Katarze skupiono się przede wszystkim na aspektach sportowych. A było co oglądać, bo w wielu spotkaniach dochodziło do sensacyjnych rozstrzygnięć i mnóstwo spotkań rozgrywanych było na niesamowitej intensywności. Emocji dostarczyły również mecze reprezentacji Polski, choć afery po mundialu i styl gry naszej kadry nieco przysłoniły historyczny sukces, a więc pierwszy awans z grupy od 36 lat. Biało-czerwoni z mistrzostwami pożegnali się w 1/8 finału, przegrywając z Francją.

KIEDY finał MŚ 2022? Finał mundialu KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

Teraz w grze z 32 zespołów zostały już tylko cztery, które podzielą się medalami. Argentyna, Chorwacja, Francja i Maroko znalazły się w półfinałach i wystąpią w najważniejszych spotkaniach. Ale tylko dwie z nich zagrają o złote medale. Ten najważniejszy mecz odbędzie się w niedzielę 18 grudnia. Pierwszy gwizdek w finale mistrzostw świata rozbrzmi o godzinie 16:00.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze