Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Czesław Michniewicz, Robert Lewandowski

Oglądaj na żywo!

Konferencja Roberta Lewandowskiego i Czesława Michniewicza na żywo. Specjalne łączenie z konferencji prasowej przed mistrzostwami świata w Katarze

2022-11-18 13:39

Robert Lewandowski i Czesław Michniewicz wezmą udział w specjalnej konferencji prasowej w Katarze! Selekcjoner, jak też kapitan polskiej kadry powinni odnieść się do wielu kwestii istotnych zarówno dla kibiców, jak i dziennikarzy. Szykuje się bardzo ważne spotkanie. Oglądaj konferencję Czesława Michniewicza i Roberta Lewandowskiego na żywo.

Czesław Michniewicz i Robert Lewandowski spotkają się z dziennikarzami w Katarze. Kapitan i selekcjoner reprezentacji Polski wezmą udział w specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej dnia 18 listopada 2022 roku. W trakcie spotkania powinny paść odpowiedzi na wiele pytań, które męczą polskie media i kibiców tuż przed startem finałów światowego czempionatu. Oglądaj na żywo konferencję prasową Roberta Lewandowskiego i Czesława Michniewicza.

Czesław Michniewicz i Robert Lewandowski na specjalnej konferencji prasowej przed mistrzostwami świata w Katarze. Oglądaj na żywo

Przed reprezentacją Polski wyjątkowo ciężki bój, aby wyjść z grupy na mistrzostwach świata w Katarze. "Biało-Czerwoni" w trakcie swoich mundialowych zmagań zmierzą się z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną, a fani liczą na to, że drużynie narodowej uda się wyjść z grupy. W trakcie spotkania z mediami zaplanowanego na 18 listopada 2022 roku paść powinno wiele znaczących odpowiedzi w kwestii przygotowań do gry, jak też samej atmosfery, która panuje w Katarze. Zapraszamy na transmisję na żywo konferencji prasowej Czesława Michniewicza i Roberta Lewandowskiego. Start o 14:00.

Najnowsze