Kylian Mbappe DZIEWCZYNA: Kim jest Rose Bertram, dziewczyna Kyliana Mbappe ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/AP Kylian Mbappe DZIEWCZYNA: Kim jest Rose Bertram, dziewczyna Kyliana Mbappe ZDJĘCIA

Ale piękność!

Kylian Mbappe DZIEWCZYNA: Kim jest Rose Bertram, dziewczyna Mbappe? Zobacz ZDJĘCIA

2022-12-14 19:27

Kylian Mbappe dziewczyna. Kim jest Rose Bertram, dziewczyna Kyliana Mbappe. Mundial 2022 trwa, a największą gwiazdą jest na razie Kylian Mbappe, który z pięcioma golami na koncie prowadzi w klasyfikacji strzelców mistrzostw świata w Katarze. Dwie bramki Francuz strzelił Polsce, a żeńska część kibiców pewnie zastanawia się, czy szybki jak błyskawica Kylian Mbappe ma dziewczynę. Zdaniem francuskich mediów gwiazdor PSG spotyka się z modelką Rose Bertram. Kylian Mbappe i jego dziewczyna. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Kylian Mbappe błyszczy na mundialu w Katarze. Szybki jak wiatr francuski gwiazdor strzelił już pięć goli, a jego ostatnia ofiarą była reprezentacja Polski. Kylian Mbappe jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Ostatnio podpisał nowy kontrakt z PSG i zarabia ponad 90 milionów euro rocznie. A na mundialu w Katarze pokazuje, że warto było przekonać go, żeby został w Paryżu i nie odchodził do Realu Madryt. Czy Kylian Mbappe ma dziewczynę?

Kylian Mbappe DZIEWCZYNA Kim jest Rose Bertram, dziewczyna Kyliana Mbappe

Czy Kylian Mbappe ma dziewczynę? Francuski gwiazdor nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym. Ostatnio sporo pisało się o jego rzekomym romansie z transpłociową modelką Inesą Rau. Jeżeli coś było, to już nieaktualne. Zdaniem francuskich mediów dziewczyną Kyliana Mbappe jest teraz śliczna modelka Rose Bertram. Piękność ma 27 lat, a 24-letnego Mbappe poznała w Paryżu, gdzie brała udział w pokazie mody. Urodzona w Belgii Rose Bertram ma ciekawe korzenie. Jest ojcem jest Belg, a matka pochodzi z Republiki Zielonego Przylądka. Nowa dziewczyna Kyliana Mbappe dołączyła do agencji modelek w wieku 13 lat i od tego czasu brała udział w reklamach znanych na całym świecie, m.in. takich firm jak L'Oreal czy H&M. Obecnie ma ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie, a jednym z nich jest... Kylian Mbappe. Co ciekawe, Rose Bertram spotykała się już z innym piłkarzem. Jej partnerem był Grégory Van der Wiel. Z Holendrem piękna Rose ma dwójkę dzieci.

Przegrałem MILION dolarów w kasynie. Kim jest MEKAMBE, gwiazda internetu? | Komentery EXTRA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze