Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Zaskakująca decyzja!

Nie uwierzysz, co zrobił Czesław Michniewicz. Radykalny krok, nawet się nie pożegnał!

2022-12-16 15:42

Czesław Michniewicz zdecydował się na podcięcie zaskakującej decyzji. Trener reprezentacji Polski po tym, jak zablokował dużą część dziennikarzy sportowych na Twitterze, zdecydował się na zupełne usunięcie swojego konta z tego portalu. Taka decyzja trenera kadry może zadziwiać. Nawet się nie pożegnał!

Czesław Michniewicz nie przestaje zaskakiwać. Trener polskiej kadry po tym, jak zablokował wielu dziennikarzy sportowych na Twitterze, zdecydował się na permanentne usunięcie swojego konta na portalu. Taka decyzja jest wyjątkowo zaskakująca, zważając na fakt, że trener do niedawna był jeszcze dość aktywny w mediach społecznościowych. 

Czesław Michniewicz usunął Twittera. Kibice się tego nie spodziewali

Czesław Michniewicz jest postacią, która w ostatnich dniach wzbudza dość duże emocje wśród kibiców piłki nożnej w Polsce. Media zarzucały mu udział w tak zwanej aferze premiowej, a jego działania w stosunku do mediów były odbierane za conajmniej kontrowersyjne. Ledwie kilka dni temu, selekcjoner zdecydował się zablokować na Twitterze przedstawicieli mediów, którzy krytykowali jego pracę z reprezentacją Polski, a teraz poszedł o krok dalej, zupełnie opuszczając media społecznościowe. Selekcjoner nie zamieścił wcześniej wpisu, w którym tłumaczyłby się z takiej decyzji. Przed samym Michniewiczem też wyjątkowo ciężkie dni, gdyż właśnie teraz waży się jego przyszłość w piłkarskiej reprezentacji.

Czesław Michniewicz

i

Autor: screen/twitter.com.
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Najnowsze