Kylian Mbappe

i

Autor: AP PHOTO Kylian Mbappe

Kylian Mbappe na treningu PSG

Niewiarygodne! Zobacz, co zrobił król strzelców mundialu krótko po powrocie do kraju

2022-12-21 14:25

Na dobre nie opadły emocje po niedzielnym finale mistrzostw świata, w którym Argentyna rzutami karnymi pokonała Francję. W ojczyźnie czempionów wciąż jeszcze trwa wielkie świętowanie, a Leo Messi okazałego trofeum nie wypuszcza z rąk. Tymczasem w zupełnie odmiennym nastroju jest wielka gwiazda pokonanych „Trójkolorowych”.

Miało być 10 dni urlopu po mundialu dla zawodników Paris St. Germain (w Katarze było ich ośmiu), tymczasem Kylian Mbappe już w środę pojawił się w ośrodku treningowym mistrzów Francji! „Wracamy do treningów” - oznajmił radośnie na oficjalnym koncie twitterowym klub ze stolicy Francji, publikując fotki z przyjazdu swego gwiazdora oraz z serdecznego przywitania z trenerem Christophem Galtierem.

Szybki powrót do zajęć odczytany został jako próba odreagowania boiskowej przegranej na stadionie w Lusajl, gdzie francuskiego króla strzelców mundialu po końcowym gwizdku pocieszali między innymi prezydent Emmanuel Macron oraz Szymon Marciniak. „Najwyraźniej sfrustrowany porażką z Argentyną, Mbappe bardzo chciał przyspieszyć swój powrót na boisko” - napisała w komentarzu do obecności napastnika na zajęcia treningowych agencja AFP. Dzień wcześniej król mundialowych snajperów – zapewne w nie najlepszym nastroju... - świętował swoje 24. urodziny.

Sonda
Czy uważasz, że Kylian Mbappe to najlepszy piłkarz świata?
Woda w cenie paliwa? Cała prawda o cenach w Katarze
Najnowsze