Zaskakujące obrazki

Odważny kibic wbiegł na murawę. W rękach miał zakazany przedmiot, tego nie chcieli pokazać w tv [WIDEO]

2022-11-28 21:33

Tego prędzej czy później trzeba było się spodziewać. Podczas meczu Portugalii z Urugwajem podczas MŚ w Katarze na murawie – po raz pierwszy na tym turnieju – na boisku pojawił się intruz. Kibic, który urządził sobie przebieżkę po murawie stadionu w Lusajl, miał ze sobą dużą, tęczową flagę oraz koszulkę z napisem "Save Ukraine". Nie ma zatem wątpliwości, że jest to wymowny protest przeciwko ogromnym restrykcjom i łamaniu praw człowieka w państwie organizującym mundial, a jednocześnie gest solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami.

Intruz na murawie

Trzeba przyznać, że pierwsza część meczu Portugalia – Urugwaj nie była wielkim widowiskiem. Najwidoczniej jeden z kibiców wynudził się do tego stopnia, że niedługo po przerwie postanowił… sprawdzić jakość murawy na stadionie w Lusajl. Niedługo przed upływem 60. minuty meczu intruz pojawił się na boisku, ale niestety telewizja nie chciała pokazać całego incydentu. Zanim kamera przeniosła się jednak w inny sektor, dało się zauważyć, że kibic miał ze sobą tęczową flagę oraz koszulkę z napisem "Save Ukraine". Nie ma zatem większych wątpliwości, że osoba ta chciała wyrazić protest przeciwko rygorystycznym obostrzeniom oraz łamaniu praw człowieka w Katarze. Rebeliant zdobył się także na gest solidarności wobec Ukrainy, na terenie której wciąż toczy się wojna z Rosją.

Galeria z całego zajścia znajduje się poniżej:

Kto wygra mecz Polska-Argentyna? Lewy i Messi to nie jedyne asy w rękawach tych drużyn!

Posłuchaj przedmeczowej analizy! 

Listen to "LEWY VS MESSI - Polska VS Argentyna" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze