Mateusz Borek

i

Autor: Cyfra Sport Mateusz Borek

Padły ważne słowa!

Pilny apel Mateusza Borka do piłkarzy przed Polska - Francja. Jedno życzenie, to chciałby zobaczyć każdy Polak!

2022-12-02 19:35

Mateusz Borek postanowił zabrać głos tuż przed meczem Polaków z Francuzami w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. Komentator TVP i współzałożyciel "Kanału Sportowego" zwrócił się do reprezentantów Polski z wielkim apelem. Dziennikarz wyraził to, co chciałby zobaczyć w trakcie starcia. Trzeba przyznać, że pod jego słowami może podpisać się każdy kibic "Biało-Czerwonych".

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie nadchodzącego spotkania Polaków z Francuzami w 1/8 finałów mistrzostw świata. W trakcie swojego wystąpienia na "Kanale Sportowym" dziennikarz zwrócił się bezpośrednio do członków drużyny narodowej, mówiąc, o co prosi ich w spotkaniu z mistrzami świata. Takie sceny chciałby widzieć każdy Polak.

Mateusz Borek apeluje przed Polska - Francja. Ważne słowa dziennikarza skierowane do piłkarzy

Borek w swoim wystąpieniu w "Kanale Sportowym" poprosił kadrowiczów o to, aby zmodyfikowali swój styl gry i pokazali wszystko, na co ich stać w starciu z o wiele bardziej uznanym rywalem. 

-  Pokażcie nam kawałek piłki, stwórzcie kilka sytuacji. Mamy przecież zawodników, którzy przyjechali na mistrzostwa świata, żeby pokazać nam to, co pokazują na co dzień w klubach. Jeśli przegramy? Trudno, taki jest sport - mówił Borek.

Dziennikarz TVP docenił sukces drużyny Czesława Michniewicza, ale nie ukrywa, że chciałby zobaczyć więcej techniki i po prostu ładnej i przyjemnej dla oka gry.

- Natomiast, doceniając awans i pracę trenera, bardzo proszę - dajcie kibicom trochę radości. Dajcie nam trochę innej piłki. Po prostu - żeby było więcej piłki w piłce - apeluje Mateusz Borek.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze