Polska - Argentyna: Kibice

i

Autor: Przemek Ofiara / SUPER EXPRESS Polska - Argentyna: Kibice

Będzie gorąco!

Polska - Argentyna. Tłumy kibiców pod stadionem! Polacy zdominowani, nie wygląda to dobrze

2022-11-30 17:18

Pod areną meczu Polska – Argentyna, stadionem 974 w Dosze, już na dobrych kilka godzin przed meczem kłębili się kibice. W 90 procentach byli to fani z Argentyny. Żeby znaleźć Polaków, trzeba się było mocno postarać. Ale ci, których spotkaliśmy, jednoznacznie mówili: "Dziś wygra Polska! Początek meczu Polska – Argentyna dziś o 20:00.

Polska - Argentyna. Tłumy kibiców pod stadionem!

Mecz Polska – Argentyna budzi ogromne emocje nie tylko w naszym kraju, ale też na całym świecie. Wszyscy ostrzą sobie zęby na pojedynek Roberta Lewandowskiego z Leo Messim. Jednak środowe starcie będzie czymś więcej niż tylko rywalizacją tych dwóch bombardierów. Dla obu zespołów to mecz o wszystko, choć teoretycznie to Polska jest przed tym spotkaniem w lepszej sytuacji od Argentyny.

Pomimo słabego początku mundialu, jakim była sensacyjna porażka z Arabią Saudyjską, argentyńscy kibice bezgranicznie wierzą w swoich pupili. „Wygramy 2:0 po golach Messiego” – taką odpowiedź słyszeliśmy najczęściej, kiedy pytaliśmy o przewidywany wynik meczu. Argentyńczyków pod stadionem 974 jest mnóstwo i są bardzo żywiołowi. Polacy? Trzeba się naprawdę mocno postarać, żeby znaleźć jakichś fanów z naszego kraju. Nam po kilkunastu minutach się udało. - Mało nas tutaj. Ale nic nie szkodzi, będziemy próbować przekrzyczeć Argentyńczyków. Wierzymy w zwycięstwo, wierzymy, że da je nam Robert Lewandowski – mówił nam jeden z fanów. Im bliżej do pierwszego gwizdka pod stadionem jest coraz więcej kibiców. Nie ma wątpliwości, że trybuny wypełnią się do ostatniego miejsca i będzie gorąca atmosfera.

Plaża w Katarze. Skąpo ubrane Argentynki typują wynik meczu z Polską
Sonda
Kto wygra mecz Polska - Argentyna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze