Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Nie wraca do Polski!

Robert Lewandowski nie wsiądzie do rządowego samolotu, Podjął inną decyzję, nie zobaczymy go na lotnisku w Polsce

2022-12-05 13:38

Reprezentacja Polski już dziś to jest piątego grudnia 2022 roku, wyląduje w Polsce. Co ciekawe, pasażerem lotu do ojczyzny nie będzie Robert Lewandowski, który podjął zupełnie inną decyzję i zamiast zawitać w ojczyźnie, wybierze wakacje ze swoją rodziną. Co ciekawe, kapitan polskiej kadry nie jest jedynym graczem, który opuścił zgrupowanie kadry szybciej.

Reprezentacja Polski wróci do ojczyzny w niepełnym składzie, Na pokładzie samolotu, który około godziny 18:00 doleci do Polski, zabraknie Roberta Lewandowskiego i jeszcze kilku piłkarzy polskiej kadry. Jeśli chodzi o kapitana polskiej kadry, wiadomo, że wyruszy on na wakacje ze swoją żoną i dziećmi.

Reprezentacja Polski wraca do Polski bez Lewandowskiego. Zabraknie jeszcze kilku gwiazd

Jak wiadomo, na pokładzie samolotu, który o godzinie 18:00 ma dotrzeć do Polski, znajdziemy Kamila Grabarę, Damiana Szymańskiego, Sebastiana Szymańskiego, Mateusza Wieteskę, Jakuba Kiwiora, Roberta Gumnego, Michała Skórasia, Jakuba Kamińskiego, Krystiana Bielika, Piotra Zielińskiego, Artura Jędrzejczyka, Kamila Glika, Karola Świderskiego i Kacpra Tobiasza. Zgrupowanie za to opuścili już Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak, i Wojciech Szczęsny. Taką samą decyzję podjął Robert Lewandowski, który udał się na szybkie wakacje z żoną i dziećmi. Zobaczenie na własne oczy zawodników kadry w ojczyźnie nie będzie jednak możliwe, samolot ma bowiem wylądować na zamkniętej dla publiczności, wojskowej części lotniska Okęcie.

Najnowsze