Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

i

Autor: instagram.com/georginagio Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Ronaldo dostał od Georginy na święta kosmicznie drogi samochód! Ta cena zwala z nóg, ale się wykosztowała

2022-12-26 13:53

Święta to magiczny czas. Nic więc zatem dziwnego, że wielu sportowców pochwaliło się zdjęciami z tego wyjątkowego okresu w swoich mediach społecznościowych. Krótkie wideo wstawiła także ukochana Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez kupiła piłkarzowi wyjątkowy prezent!

Ronaldo kilkanaście dni temu wrócił z Kataru, gdzie wraz z Portugalią dotarł do ćwierćfinału mistrzostw świata. CR7 ze łzami w oczach opuszczał boisko po sensacyjnej porażce z Maroko. Czas jednak goi rany, przyszły święta i znakomity piłkarz mógł chociaż na jakiś czas zapomnieć o ostatnim mundialu.

Ronaldo dostał od Georginy samochód za 1,5 mln złotych!

Święta w rodzinie Ronaldo były naprawdę wyjątkowe, a wszystko zdradziła jego ukochana Georgina Rodriguez. Partnerka piłkarza umieściła na Instagramie krótkie wideo, na którym widać m.in. prezent, jaki sprawiła CR7. Ronaldo dostał od Georginy Rolls Royce'a wartego ponad 1,5 mln złotych! Auto było zapakowane w piękną czerwoną wstążkę i czekało na portugalskiego gwiazdora przed jego posiadłością. Ronaldo wykosztował się za to na prezenty dla dzieci. Cristiano Ronaldo Jr dostał symulator jazdy, a córki piękne rowery.

Zobacz galerię ze świąt w rodzinie Ronaldo

Policjanci jak Cristiano Ronaldo! Powtórzyli jego gest z konferencji. To hit internetu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze