Georgina Rodriguez, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/georginagio/annalewandowska Georgina Rodriguez, Anna Lewandowska

Nietypowa sytuacja

Tak Anna Lewandowska zachowała się względem Georginy Rodriguez. Doszło do wymiany zdań, wszystko odbyło się publicznie

2022-12-13 18:57

Żony i dziewczyny piłkarzy często mają okazję spotykać się na stadionach, gdzie nawiązują znajomości. Georgina Rodriguez i Anna Lewandowska znają się już od pewnego czasu, choć głębszych relacji trudno się tutaj doszukiwać. Nie oznacza to jednak, że panie nie mogą względem siebie wykonać miłych gestów. Właśnie tak postąpiła żona Roberta Lewandowskiego względem ukochanej Cristiano Ronaldo.

Zarówno Anna Lewandowska i Georgina Rodriguez ostatnie tygodnie spędzają bardzo podobnie. Jeszcze kilka dni temu obie panie gorąco wspierały swoich partnerów na mistrzostwach świata. Nieco więcej powodów do radości miała Lewandowska, która mogła oglądać bramki męża i historyczny sukces biało-czerwonych. Georgina Rodriguez nie miała natomiast najlepszego nastroju, zwłaszcza po tym, jak Cristiano Ronaldo był sadzany na ławce rezerwowych.

Lewandowska wysłała prezent Rodriguez. Jest reakcja partnerki Ronaldo

Teraz obie panie wypoczywają wraz z rodziną i mogą odsapnąć od wydarzeń związanych ze światem futbolu. Okazuje się, że nie zapominają o sobie, o czym świadczy niedawno opublikowane zdjęcie przez Georginę Rodriguez. Ukochana Cristiano Ronaldo pokazała wyjątkowy prezent, jaki dostała od Lewandowskiej. Najwyraźniej zachowanie żony napastnika FC Barcelona bardzo spodobało się modelce, bo ta w opisie do fotografii napisała "dziękuję najdroższa". Prezent zawierał kosmetyki z marki własnej Lewandowskiej. Sama trenerka fitness również zareagowała na wpis Georginy. - Jak miło, dziękuję - odpisała Lewandowska.

Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Najnowsze