Lionel Messi i Antonella Roccuzzo na Ibizie

i

Autor: East News

Papugowała męża

Takich słów z ust pięknej żony Messiego jeszcze nie było. Antonella Roccuzzo nie brała jeńców

2022-12-13 18:44

Antonella Roccuzzo jest w Katarze, gdzie wspiera swojego ukochanego męża Lionela Messiego podczas mundialu. Argentyńczycy szczególnie gorąco wspominać będą ćwierćfinałowy bój z Holandią. Na boisku wrzało, a sam gwiazdor Paris Saint-Germain nie wytrzymał po końcowym gwizdku. Jego mocna wypowiedź odbiła się głośnym echem na całym świecie. Postanowiła z niej skorzystać również piękna żona.

Lionel Messi robi wszystko, by mistrzostwa świata 2022 ukoronowały jego bogatą w sukcesy karierę. W 2014 roku był bliski zdobycia ze swoją Argentyną mistrzostwa świata, ale ostatecznie "Albicelestes" przegrali po dogrywce z Niemcami. Po ośmiu latach Messi i spółka apetyty mają tylko na najwyższe cele. Nic dziwnego, że na boisku dają z siebie wszystko. Czasami jednak nerwów nie udaje się utrzymać na wodzy. W ćwierćfinale z Holandią mieliśmy tego doskonały przykład. Na boisku kości trzeszczały, a po końcowym gwizdku wcale nie było lepiej. Emocjom dał się ponieść nawet sam Messi, którego wypowiedź w wywiadzie obiegła cały świat. Jak się okazało, w narrację postanowiła wpisać się też jego żona.

Szczęsny już dawno nie gra na mundialu, a dalej nie mogą go pokonać! Nie do wiary, co wyprawiał w Katarze. Obłędne liczby

Żona Messiego krzyczy o idiocie

Antonella Roccuzzo z dziećmi poleciała do Kataru, by od początku wspierać swojego wybranka serca. Rodzina pojawia się na każdym spotkaniu i gorącym dopingiem wspiera głowę rodziny. Najwyraźniej oglądają również to, co dzieje się dookoła. - Na co się gapisz, idioto? - pytał jednego z członków reprezentacji Holandii w trakcie wywiadu po ćwierćfinale zawodnik PSG. Na Twitterze pojawił się filmik, w którym papuguje go... własna żona!

Czy Czesław Michniewicz powinien pozostać trenerem Biało-Czerwonych? Adam Matysek jasno stawia sprawę

Wideo z Antonellą Roccuzzo to hit

Nagranie bardzo szybko rozeszło się po sieci i stało się internetowym hitem. Nieco z przymrużeniem oka Roccuzzo postanowiła użyć słów męża i do nagrywającego jej przejście z dziećmi rzuciła... - Na co się gapisz, idioto?!. Słowa te znowu są szeroko komentowane i można było się tego spodziewać.

Maroko już wygrało mundial?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze