Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Transmisja na żywo

Skład Polski na mundial. Michniewicz ogłasza powołania. Oglądaj, jak Michniewicz i Szczęsny skomentują to na żywo

2022-11-10 7:37

Reprezentacja Polski pojedzie na piłkarskie mistrzostwa świata. 10 listopada Czesław Michniewicz ogłosi skład Polski na mundial. W specjalnej transmisji dla „Super Expressu” skomentują to na żywo znani polscy bramkarze – Jan Tomaszewski i Czesław Michniewicz. Oglądaj transmisję live na Sport.se.pl i kanale YouTube Super Express Sport.

Doczekaliśmy się dnia, gdy poznamy skład reprezentacji Polski na piłkarskie mistrzostwa świata Katar 2022. Czesław Michniewicz w Fabryce Norblina ogłosi drużynę, która powalczy na mundialu o coś więcej niż tylko zagranie w trzech spotkaniach fazy grupowej. Oczekiwania przed MŚ są naprawdę duże. Skład Polski na mundial będzie z pewnością najsilniejszym możliwym zestawieniem. Michniewicz na pewno ma plan, jak rozprawić się z Meksykiem, Arabią Saudyjską czy Argentyną.

Ochroniarz Lewandowskiego oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej?! Poważne zarzuty

Skład Polski na mundial. Michniewicz i Szczęsny skomentują powołania Michniewicza

W specjalnym wydaniu programu „Super Expressu” na mistrzostwa świata Katar Express Jan Tomaszewski i Maciej Szczęsny ocenią powołania Czesława Michniewicza. Selekcjoner ogłasza skład Polski na mundial.

Oglądaj transmisję programu Katar Express o powołaniach Michniewicza na MŚ Katar 2022 na Sport.se.pl i kanale YouTube Super Express Sport 10 listopada od 14:30.

Z kim zagra Polska na mundialu?

Reprezentacja Polski wyleci na mistrzostwa świata 17 listopada. Pierwszy mecz reprezentacji Czesława Michniewicza zaplanowany jest na 22 listopada z Meksykiem. Cztery dni później zagramy z Arabią Saudyjską. 30 listopada rywalem Polski będzie Argentyna.

Sonda
MŚ Katar 2022 - Polska wyjdzie z grupy?

Pamiętasz największe sukcesy Polaków na mundialach?

Włącz mundialowy podcast i powspominaj z ekipą SUPER SPORT!

Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze