Emil Forsberg, reprezentacja Szwecji

i

Autor: EastNews Emil Forsberg świętuje zdobycie bramki.

Typy i kursy. Kto zostanie rywalem Polaków w finale baraży? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-23 14:41

Szwecja – Czechy typy i kursy. Choć reprezentacja Polski już w czwartek zagra towarzysko ze Szkocją, zdecydowanie najważniejszy bój czeka naszych piłkarzy we wtorek. Właśnie wtedy zagramy na Stadionie Śląskim o awans na mundial w Katarze. O tym, kto będzie naszym rywalem w tym starciu zadecyduje czwartkowy mecz pomiędzy Szwecją a Czechami. Komu TOTALbet daje większe szanse na zwycięstwo? Szwecja – Czechy typy bukmacherskie.

Trzeba przyznać, że zarówno ze Szwedami, jak i z Czechami nie wiodło nam się w przeszłości najlepiej. - To są dwa wyrównane zespoły. Po spotkaniu na Euro jest w nas chęć rewanżu ze Szwedami i może minimalnie wolelibyśmy na nich trafić. Jedna i druga drużyna ma znanych zawodników, którzy występują w europejskich klubach – przyznał podczas wtorkowej konferencji prasowej kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Snajper Bayernu wyraził również nadzieję, że – obojętnie kto będzie naszym rywalem – kibice poniosą biało-czerwonych do zwycięstwa. - Wierzę, że na Stadionie Śląskim, przy pełnych trybunach, atmosfera będzie fantastyczna, a kibice dodadzą nam skrzydeł. Wystąpić w takim meczu to jest przeżycie. Czuję zawsze pozytywny dreszczyk przed takim spotkaniem. Nie możemy bać się tego wyzwania, tylko cieszyć się, że możemy w meczu o taką stawkę wystąpić. Jesteśmy mentalnie gotowi i nie możemy doczekać się tego spotkania – podkreślił. TOTALbet wydaje się podzielać zdanie Lewandowskiego, w opinii bukmachera faworytem barażowego półfinału będą bowiem Skandynawowie.

Tomaszewski dowiedział się, że Michniewicz go skrytykował. Bezbłędna reakcja | Futbologia

Czesi z pewnością nie pojadę jednak do Sztokholmu na wycieczkę. Mimo to trzeba jednak przyznać, że ich sytuacja nie jest najciekawsza. Przeciwko „Trzem Koronom” z pewnością nie wystąpi największa gwiazda – Patrick Schick. Snajper Bayeru Leverkusen doznał niedawno urazu mięśniowego i w optymistycznym wariancie będzie dostępny na finał baraży przeciwko Polsce. Oprócz 26-latka ze Szwecją nie zagrają również bramkarz Jiri Pavlenka (Werder Brema) oraz obrońca Vladimir Coufal (West Ham) czy Matej Vydra (Burnley). Łącznie lista nieobecnych czeskiej reprezentacji zawiera aż osiem nazwisk. Jakby tego było mało, Czesi wylecieli na mecz barażowy z 24-godzinnym opóźnieniem. Wszystko z powodu awarii samolotu. Wygląda więc na to, że wszystkie siły sprzysięgły się przed tym starciem przeciwko podopiecznym Jaroslava Silhavego. Nasi sąsiedzi z pewnością jednak nie sprzedadzą tanio skóry i ze wszystkich sił będą walczyć o możliwość gry przeciwko Polsce. TOTALbet jest jednak w tym przypadku nieco sceptyczny. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na wygraną „Trzech Koron” płaci bowiem 2.08 zł, w przypadku gości potencjalna wygrana wynosi natomiast 3.80 zł.

Sonda
Z kim zmierzymy się w finale baraży o MŚ?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Szwecja – 2.08                  remis – 3.10                      Czechy – 3.80

  • Awans:

Szwecja – 1.50                  Czechy – 2.50

  • Szwecja strzeli gola:

tak – 1.28                          nie – 3.40

  • Czechy strzelą gola:

tak -1.57                            nie – 2.25

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 6.40                           powyżej 0.5 – 1.09

poniżej 1.5 – 2.60                           powyżej 1.5 – 1.43

poniżej 2.5 – 1.52                           powyżej 2.5 – 2.37

poniżej 3.5 – 1.18                           powyżej 3.5 – 4.40

poniżej 4.5 – 1.04                           powyżej 4.5 – 9.00

poniżej 5.5 – 1.01                           powyżej 5.5 – 17.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Szwecja – Czechy dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze