Alexis Sanchez (Chile)

i

Autor: Press Focus Alexis Sanchez (Chile)

Typy i kursy. „La Roja” rzutem na taśmę awansują do baraży? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-29 13:47

Chile – Urugwaj typy i kursy. To będzie niezwykle interesująca noc z południowoamerykańskim futbolem, w strefie CONMEBOL zostanie bowiem rozegrana ostatnia kolejka el. MŚ. Choć znamy już czterech finalistów katarskiego mundialu, niewiadomą wciąż pozostaje to, kto zajmie miejsce dające prawo gry w barażu interkontynentalnym. Walkę o to stoczą aż trzy reprezentacje, a wśród nich będą Chilijczycy. Aby jednak zająć finalnie piąte miejsce, „La Roja” musi przede wszystkim pokonać przed własną publicznością Urugwaj. Czy wg TOTALbet jest to możliwe? Chile – Urugwaj typy bukmacherskie.

Chilijczycy w obecnych eliminacjach bardzo mocno rozczarowują. Przed rozpoczęciem zmagań zespół prowadzony przez Martina Lasarte był typowany jako pewniak do wyjazdu na mundial, rzeczywistość okazała się jednak brutalna. „La Roja” wygrali zaledwie 5 z 17 eliminacyjnych spotkań i po kompromitującej porażce z Brazylią (0:4) stracili szansę na bezpośredni awans. Wciąż tli się jednak nadzieja na kwalifikację do barażu interkontynentalnego. Aby jednak do tego doszło, musi zostać spełniony szereg warunków. Przede wszystkim Alexis Sanchez i spółka muszą w meczu ostatniej szansy pokonać Urugwaj. Jest to warunek konieczny, bez niego Chilijczycy skończą zmagania maksymalnie na siódmej lokacie. Aby jednak awansować do barażu, swoje mecze musiałyby jednak przegrać także reprezentacje Peru (mecz domowy z Paragwajem) oraz Kolumbia (wyjazd do Wenezueli). O ile pierwszy warunek jest wg TOTALbet jak najbardziej możliwy do spełnienia, o spełnienie dwóch kolejnych będzie niesamowicie trudno. Bukmacher swoimi kursami sugeruje, że „La Roja” marzenia o mundialu będą musieli odłożyć o co najmniej cztery lata.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Samo zwycięstwo z Urugwajem także nie jest wcale takie pewne. Po zmianie szkoleniowca – Oscara Tabareza zastąpił Diego Alonso – zespół zaczął prezentować się bowiem zdecydowanie lepiej. Dość powiedzieć, że kadencja Tabareza zakończyła się czterema z rzędu porażkami, Alonso swoje panowie rozpoczął natomiast od kompletu punktów w trzech spotkaniach. Dzięki temu Urusi po 17 kolejkach mają na swoim koncie 25 punktów i są już pewni wyjazdu do Kataru. Nie ma jednak wątpliwości, że będą chcieli pozytywnym akcentem zakończyć eliminacje i jednocześnie podtrzymać znakomitą passę nowego szkoleniowca. W opinii ekspertów z TOTALbet nie będzie to jednak proste zadanie. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Luisa Suareza i spółki bukmacher płaci bowiem 3.35 zł. Potencjalny triumf gospodarzy TOTALbet „wycenił” natomiast na 2.17 zł.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Chile – 2.17                       remis – 3.20                      Urugwaj – 3.35

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.32                          1/2 – 1.33                          X/2 – 1.65

  • Chile strzeli gola:

tak – 1.25                          nie – 3.60

  • Urugwaj strzeli gola:

tak – 1.42                          nie – 2.65

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.40                           powyżej 0.5 – 1.06

poniżej 1.5 – 3.10                           powyżej 1.5 – 1.33

poniżej 2.5 – 1.70                           powyżej 2.5 – 2.02

poniżej 3.5 – 1.26                           powyżej 3.5 – 3.55

poniżej 4.5 – 1.07                           powyżej 4.5 – 7.00

poniżej 5.5 – 1.01                           powyżej 5.5 – 13.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Chile – Urugwaj znajduje się W TYM MIEJSCU

Sonda
Chile vs Urugwaj - kto wygra?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze