Paul Pogba

i

Autor: Cyfrasport Paul Pogba w barwach reprezentacji Francji

MŚ w Katarze

Zabraknie wielkiej gwiazdy podczas mistrzostw świata! Obrońcy tytułu będą osłabieni

2022-10-31 21:02

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami, Cztery lata temu podczas turnieju w Rosji, w finale okazali się lepsi Francuzi, pokonując Chorwację 4:2. Podczas turnieju na przełomie listopada i grudnia "Trójkolorowi" są jednymi z faworytów. Jednak co chwilę pojawiają się informację, które osłabiają obrońców mistrzów świata.

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Podczas meczu otwarcia reprezentacja gospodarzy zmierzy się z Ekwadorem, natomiast reprezentacja Francji po ostatnim turnieju wracała z najlepszym trofeum, podopieczni Didiera Deschampsa stanęli na wysokości zadania i popisali się świetnym występem podczas występu w Rosji. Paul Pogba po zmianie klubu z Manchesteru United na Juventus przeszedł na wolne, ponieważ doznał urazu prawego kolana przez co nie mógł jeszcze zagrać w barwach nowego zespołu. Niestety diagnoza jest znana, przez co pomocnik reprezentacji Francji nie pojawi się na mistrzostwach świata. O rekonwalescencji poinformowała agentka piłkarza.

Gwiazda Francji nie pojedzie na mundial! Kluczowa decyzja może spowodować wiele strat

Agentka piłkarza przekazała druzgocącą informacje. - Po wczorajszym i dzisiejszym przeglądzie medycznym w Turynie i Pittsburghu z przykrością informuję, że Paul Pogba nadal będzie potrzebował czasu na rekonwalescencję po operacji - rozpoczęła. Z tego powodu Paul nie będzie mógł dołączyć do składu Juventusu przed przerwą na mistrzostwa świata ani do reprezentacji Francji w Katarze - przekazała agentka gwiazdy reprezentacji Francji.

- Gdyby myślenie życzeniowe miało coś zmienić, to Paul grałby już jutro. To, co się nie zmienia, to ciężka praca, wytrwałość i dyscyplina, które są jedynymi rzeczami, o których myśli Paul w tych trudnych momentach. Paul będzie kontynuował rehabilitację, dając z siebie wszystko, aby jak najszybciej wrócić na boisko dla fanów i swojego zespołu -  powiedziała agentka.

Na temat zawodnika wypowiedział się także Juventus Turyn. -  Paul Pogba, w świetle ostatnich badań radiologicznych przeprowadzonych w J|Medical i konsultacji przeprowadzonych w Pittsburghu z prof. Volkerem Musahlem, w celu oceny kolana musi kontynuować swój program rehabilitacji - przekazał lekarz.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze