Sergio Ramos

Autor: PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/East News Sergio Ramos

Nieudolny naśladowca Roberta Lewandowskiego przestrzelił dwa karne! Kompromitacja Sergio Ramosa [WIDEO]

2020-11-14 22:48

Nie każdy może być Robertem Lewandowskim. I dotyczy to także największych gwiazd światowego futbolu. Boleśnie przekonał się o tym nie kto inny jak słynny Hiszpan Sergio Ramos w meczu Ligi Narodów ze Szwajcarią. Obrońca Realu Madryt zechce jak najszybciej zapomnieć o wieczorze 14 listopada 2020 r. Jego zespół tylko zremisował 1:1, a on sam spudłował dwie jedenastki!

Hiszpanów musiał ratować przed utratą trzech punktów strzał Gerarda Moreno w końcówce meczu, przy prowadzeniu Szwajcarów 1:0. A przecież gdyby nie fatalna dyspozycja strzelecka Sergio Ramosa przy rzutach karnych, jego ekipa zapewne nie oddałaby wygranej. Tyle tylko, że hiszpański stoper zapatrzył się na Roberta Lewandowskiego – genialnego egzekutora jedenastek, i chciał jak reprezentant Polski pokazać klasę i oszukać bramkarza Szwajcarii, Yanna Sommera. Ramos w obu przypadkach – w 57. i 80. minucie – strzelił praktycznie tak samo. Brał krótki rozbieg, po drodze zrobił małą przerwę – zupełnie jak „Lewy” - ale finalizacja była okropna. Piłka uderzona lekko w lewą stronę była parowana przez bramkarza.