Robert Lewandowski

i

Autor: EASTNEWS

Wielka kasa!

Tak Robert Lewandowski wsparł WOŚP. Dopiero teraz wiadomo, ile pieniędzy wpłynęło na konto. Ogromna suma

2023-02-11 18:27

Finał WOŚP przeszedł już do historii, ale wciąż nie milkną echa wspaniałego, charytatywnego wydarzenia. Robert Lewandowski także wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki jego prostemu gestowi, na konto fundacji wpłynęły ogromne pieniądze. Nie musiał robić zbyt wiele, by doszło do wpłaty na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Co roku miliony Polaków decydują się na pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na początku roku cały kraj łączy się w akcji charytatywnej na rzecz WOŚP. Dzięki temu wspierane są osóby mierzące się z przeróżnymi chorobami. W tym roku WOŚP wspierał osoby zmagające się z sepsą. Jedną z osób, która zdecydowała się pomóc organizacji Jurka Owsiaka był Robert Lewandowski. Piłkarz Barcelony przekazał na licytację swój komplet meczowy, w którym zdobył Superpuchar Hiszpanii.

Xavi nie mógł się powstrzymać! W takim sposób wypowiedział się o Robercie Lewandowskim, szczere słowa

Tak Robert Lewandowski wsparł WOŚP. Wielkie pieniądze dzięki niemu

Jednym z hitów tegorocznych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była licytacja wstępu na obóz "Camp by Ann" Anny Lewandowskiej. Zwycięzca zapłacił za to ponad 130 tysięcy złotych. 10 lutego zakończyła się inna aukcja, tym razem jej męża.

Robert Lewandowski wystawił na aukcję koszulkę z meczu, w którym Polak zdobył Superpuchar Hiszpanii, czyli pierwsze trofeum po przenosinach do Barcelony.

- Niesamowita, bo to mistrzowska koszulka Roberta Lewandowskiego! Oryginalny trykot  z meczu, w którym Robert Lewandowski i jego drużyna FC Barcelona zdobyli Superpuchar Hiszpanii. Wielkie podziękowanie dla Roberta, że tuż przed finałem pamiętał o nas, przesyłając tak niezwykłą rzecz na licytację. Jest czymś niesamowitym trzymać ją w ręku wiedząc, że ma za sobą mistrzowską grę i samego piłkarza, Roberta Lewandowskiego - mówił Jurek Owsiak.

Matty Cash miał w nosie polecenie Michniewicza! Wyciekły kolejne, nieznane fakty z mundialu. Tak zachował się obrońca Polaków

Ile pieniędzy za koszulkę Lewandowskiego z meczu z Realem Madryt?

Lewandowski wystąpił w tej koszulce w meczu z Realem Madryt, który Barcelona wygrała 3:0. Za trykot z meczu o wielką stawkę trzeba było zapłacić ponad 80 tysięcy złotych. Łącznie WOŚP zebrał w tym roku ponad 154 miliony złotych.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Adwokaci Cezarego Kucharskiego o procesie z Robertem Lewandowskim
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze