Agent Macieja Rybusa postradał zmysły?

i

Autor: Cyfrasport Agent Macieja Rybusa postradał zmysły?

Agent Macieja Rybusa postradał zmysły? Usprawiedliwia piłkarza historią Pawła Adamowicza, skandaliczne słowa

2022-06-12 16:35

Reprezentacja Polski rozgrywa mecze w ramach Ligi Narodów, ale prawdziwą burzę rozpętał nieobecny na zgrupowaniu Maciej Rybus. 66-krotny reprezentant kraju postanowił kontynuować karierę w Rosji, nie zważając na inwazję tamtejszych wojsk na terytorium Ukrainy. 32-latek nie rusza się z Rosji, nie rusza się nawet ze stolicy kraju okupanta. Lokomotiw Moskwa zamienił na Spartak, czym wystawił się na publiczny lincz. Jego agent postanowił... usprawiedliwić piłkarza historią Pawła Adamowicza. Skandaliczne słowa Mariusza Piekarskiego wybrzmiały wyjątkowo dosadnie.

Ukraina wciąż walczy, heroicznie broni się przed rosyjską agresją od 24 lutego. Niedługo miną 4 miesiące, od kiedy Władimir Putin rozkazał swojej armii zaatakować terytorium sąsiedniego kraju. W tym czasie widzieliśmy tuziny piłkarzy, którzy unieśli się honorem i z Rosji uciekli. Pierwszym z nich był Grzegorz Krychowiak, który z Krasnodaru przeniósł się do AEK Ateny. Rybus trwał w Moskwie i nic w najbliższym czasie się nie zmieni. Ze Spartakiem podpisał dwuletni kontrakt, mimo zainteresowania drużyn z Grecji i Turcji. Jego decyzja wywołała w Polsce olbrzymie zamieszanie, a kibice są rozczarowani postawą reprezentacyjnego lewego obrońcy.

Wyjątkowy gest reprezentanta Polski. Nicola Zalewski ze szczególną dedykacją po meczu z Holandią

Reprezentacja bez Rybusa walczy w Lidze Narodów. Poniżej zobaczysz memy po remisie z Holandią

Agent Rybusa postradał zmysły? Skandaliczne słowa

Oficjalna informacja o przenosinach Rybusa z Lokomotiwu do Spartaka rozpętała burzę, którą postarał się załagodzić agent piłkarza. To właśnie on oficjalnie ogłosił transfer klienta i już wtedy próbował wytłumaczyć decyzję byłego piłkarza m.in. Legii Warszawa i Olympique Lyon. "Mężczyzna w życiu ma przed sobą różne zadania, misje, ale przede wszystkim ma dbać o Rodzinę i jej bezpieczeństwo" - pisał wówczas Mariusz Piekarski. To było jednak za mało, gdyż kibice są po prostu wściekli. Dlatego menadżer Rybusa ponownie zabrał głos, dolewając oliwy do ognia.

Niespodziewana odpowiedź Grzegorza Krychowiaka! Reprezentant Polski odpowiedział błyskawicznie kibicowi, porównał się do legendy

Sonda
Czy Maciej Rybus powinien opuścić Rosję?

Sytuacja z Rybusem była złożona. Ma dwójkę dzieci i żonę Rosjankę, mieszka tam od 10 lat. Postanowili tam zostać. Pamiętajmy, że jest wojna między Rosją a Ukrainą, więc ludzie są skonfliktowani, ale mimo wszystko oni są bezpieczni w Rosji – powiedział w programie „Pogadajmy o piłce” Piekarski. Rybus również uważa, że w Rosji czuje się dobrze i bezpiecznie, czego zdaniem agenta nie byłby pewien w Polsce. - Gdyby Maciek przyjechał do Polski i posłał dzieci do przedszkola czy szkoły, to nie byłyby to miłe chwile. Dzieci słuchają i przenoszą to na grunt młodzieżowy. Zostaje w Rosji, jego rodzina jest bezpieczna. Nigdy nie wiadomo, co by się wydarzyło - stwierdził 47-latek.

Piekarski usprawiedliwia Rybusa historią Adamowicza

Prawdziwie skandaliczne były kolejne tłumaczenia Piekarskiego, który przywołał nawet tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza... - Takie mamy czasy, że jest tak dużo nakręconych ludzi, że nigdy nie wiadomo, co by się wydarzyło. Przypominając historię z prezydentem Gdańska – tam człowiek został zmanipulowany i wkręcony. Prezydent, wchodząc na scenę, już z niej nie zszedł - dodał opiekun Rybusa. 

Dobra wiadomość dla kadry. Gwiazdy Belgii nie zagrają w rewanżu z Polską

Piekarski zajmuje się również interesami Sebastiana Szymańskiego. „Piekario” zapewnia, że ten latem ma jednak opuścić Dynamo Moskwa. Rybus pozostanie za to w Rosji i zapewne licznik jego występów w kadrze zatrzyma się na liczbie 66…

Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia
Najnowsze