Robert Lewandowski, Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski i Paulo Sousa

Andora - Polska. Polscy kibice nie zobaczą popisów Lewandowskiego?

2021-11-12 17:33

Mecz Andora – Polska w eliminacjach do mistrzostw świata Katar 2022 coraz bliżej. Do tego maleńkiego kraju w sercu Pirenejów przyjechali oczywiście polscy kibice. Problem w tym, że fani z naszego kraju nie mogą wejść na trybuny. Jak zatem obejrzą mecz?

Andora - Polska bez udziału polskich kibiców

Po meczu Albania – Polska w Tiranie ukarani zostali przede wszystkim gospodarze, ale FIFA postanowiła raz jeszcze przyjrzeć się sprawie z innego kąta i ukarać również Polaków. Taka decyzja może wydawać się nie tylko szokująca, co wręcz absurdalna. Władze albańskiej federacji zwróciły bowiem uwagę, że zachowanie Polaków na stadionie w Tiranie sprowokowało kibiców do takiego zachowania, a międzynarodowa federacja piłkarska postanowiła ukarać Polaków, wlepiając również im grzywnę i zakaz stadionowy. W związku z tym Polacy, którzy kupili bilety na mecz w Andorze, musieli je zwracać.

Mimo to wielu polskich fanów pojawiło się w Andorze. Kiedy spotkaliśmy jednego z nich na ulicy w Andorze, martwił się o to, jak dostanie się na stadion. - Próbowałem kupić bilet, ale Andorczycy blokowali wszystkie aplikacje z IP, które nie są andorskie. Ale przyjechałem i wierzę w to, że uda mi się wejść na stadion. Kto wygra? Oczywiście, że Polska. Cieszę się, że w składzie będzie Matty Cash – powiedział nam pan Bartek z Sopotu.

Prokuratura sprawdzi Zbigniewa Bońka! Chodzi o gigantyczne pieniądze wydane przez PZPN

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Sonda
Czy kontrakt z Paulo Sousą powinien zostać przedłużony?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze