Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

wielka chwila

Anna Lewandowska musiała pochwalić się wielką nowiną! Posypały się gratulacje, wszystko przez jedno zdjęcie

2022-10-04 10:57

W rodzinie Lewandowskich nadeszła kolejna wielka chwila, którą Anna Lewandowska musiała się pochwalić. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z kapitanem reprezentacji Polski, a podpis nie pozostawił złudzeń, że nadchodzi coś wielkiego. Tego jeszcze w rodzinie Roberta Lewandowskiego nie było, więc nic dziwnego, że posypały się gratulacje.

Fani Anny Lewandowskiej doskonale wiedzą, że żona Roberta Lewandowskiego jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko ma świetny kontakt ze swoimi fanami, ale przy okazji regularnie pokazuje, co dzieje się w domu i życiu Lewandowskich oraz jak spędzają wolny czas. Anna Lewandowska ponadto chętnie chwali się swoimi kolejnymi decyzjami biznesowymi, tak jak przy okazji ostatniego posta na Instagramie. Wystarczyło jedno wspólne zdjęcie z Robertem, aby posypały się gratulacje. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem i posypały się gratulacje! Tego u Lewandowskich jeszcze nie było 

Okazuje się, że Anna i Robert wchodzą na nowy poziom i będą razem pracować. - Ja & Robert zaczynamy wspólną pracę. Kilka lat temu nawet nie sądziłam, że uda mi się stworzyć własną firmę. Droga do niej nie była usłana różami, ale głęboko wierzę, że jeśli człowiek ma pasję to wszystko jest możliwe. Moją pasją jest dbanie o Wasze zdrowie! Wspólnie z Robertem, który został ambasadorem @supermenu_by_anna_lewandowska - napisała w sieci Anna Lewandowska, publikując zdjęcie z Robertem, na którym oboje wydają się być najszczęśliwsi na świecie.

Anna Lewandowska musiała pochwalić się wielką nowiną! Posypały się gratulacje, wszystko przez jedno zdjęcie

Na reakcję fanów Anny Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać. Natychmiast ruszyła lawina. - Gratulacje i powodzenia dla Was obojga. Jesteście wspaniałą parą i cieszę się, że przecie dalej do przodu. Mimo przeszkód, dzięki pasji i wzajemnemu wsparciu. Trzymam kciuki - napisał jeden z fanów. - Wielkie gratulacje kochani❤️ - dodała inna fanka Lewandowskiej. 

Zobaczcie, jak Anna i Robert Lewandowscy mieszkają w Hiszpanii, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Najnowsze