Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Cyfra Sport Bartłomiej Drągowski

Bartłomiej Drągowski wziął ślub. Zjawiskowa panna młoda skradła show. Wyglądała jak anioł

2022-06-26 17:25

Okres ślubny w pełni. Na powiedzenie sakramentalnego "tak" zdecydował się na koniec czerwca Bartłomiej Drągowski. Bramkarz reprezentacji Polski wziął ślub z ukochaną Agnieszką, która dosłownie skradła show! Wyglądała niczym anioł.

Okres wakacyjny jest jednym z najbardziej obleganych jeśli chodzi o sportowców. Większość z nich może korzystać z wakacyjnej przerwy, by zaplanować nie tylko tę wyjątkową uroczystość, ale także podróż poślubną. Kolejnym znanym polskim sportowcem, który zdecydował się na ten ruch jest Bartłomiej Drągowski. Bramkarz reprezentacji Polski poślubił ukochaną Agnieszkę. Sam Drągowski prezentował się znakomicie, ale najciężej oderwać wzrok od panny młodej, której zjawiskowa kreacja zapiera dech w piersiach. Wyglądała niczym anioł.

NIE PRZEGAP! Wielkie święto w rodzinie Apoloniusza Tajnera. Jego syn wziął ślub. Piękne zdjęcia z uroczystości

Bartłomiej Drągowski wziął ślub. Zjawiskowa ukochana wyglądała niczym anioł

Bartłomiej Drągowski postawił na popularny odcień szarości, koszulę, muszkę i czarne buty. Uwagę przykuła jednak przede wszystkim zjawiskowa panna młoda. Agnieszka ubrana w odważną, białą suknię przypominała anioła.

Na imprezie nie zabrakło gości ze świata futbolu. Na miejscu pojawił się m.in. reprezentacyjny kolega "Drążka", Szymon Żurkowski w towarzystwie dziewczyny Kingi, która jest w zaawansowanej ciąży..

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze