Kamil Jóźwiak

Autor: Cyfrasport Kamil Jóźwiak w meczu Bośnia i Hercegowina - Polska w Lidze Narodów

Bośnia - Polska: Skrót meczu Ligi Narodów. Zobacz WIDEO!

2020-09-07 23:01

Skrót meczu Bośnia i Hercegowina - Polska. W poniedziałkowym spotkaniu Ligi Narodów podopieczni Jerzego Brzęczka wygrali na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną 2:1. Wynik otworzyli rywale, jednak nasi piłkarze odpowiedzieli golami Kamila Glika i Kamila Grosickiego. To pierwsze, historyczne zwycięstwo Biało-Czerwonych w Lidze Narodów. Zobacz skrót meczu Bośnia i Hercegowina - Polska.

Reprezentanci Polski pokazali dwa oblicza w meczu z Bośnią i Hercegowiną w Lidze Narodów. Do około 35. minuty znów zawodzili. W międzyczasie stracili bramkę. W 22. minucie Jan Bednarek sfaulował w polu karnym Elvira Koljicia i sędzia Cuneyt Cakir wskazał na jedenasty metr. Chwilę później gola strzelił Haris Hajradinović. Ostatnie minuty pierwszej połowy przyniosły dominację Polaków. W końcu, w 45. minucie, po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego z rzutu rożnego bramkę zdobył Kamil Glik. Po przerwie Biało-Czerwoni spisywali się solidnie, co przełożyło się na kolejne trafienie. W 67. minucie zwycięskiego gola strzelił "Grosik", wykorzystując dośrodkowanie Macieja Rybusa.

Historyczne zwycięstwo Polski w Lidze Narodów!

Bośnia i Hercegowina - Polska 1:2 (1:1)

Bramki: Hajradinović 24 (k) - Glik 45, Grosicki 67

Bośnia i Hercegowina: Asmir Begović - Zoran Kvrzić, Ermin Bicakcić, Sinisa Sanicanin, Eldar Civić (82. Deni Milosević) - Armin Hodzić, Amir Hadziahmetović, Muhamed Besić (60. Edin Džeko), Haris Hajradinović, Amer Gojak (46. Edin Visca) - Elvir Koljić

Polska: Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus - Kamil Jóźwiak, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak (68. Mateusz Klich), Piotr Zieliński (85. Karol Linetty), Kamil Grosicki (80. Sebastian Szymański) - Arkadiusz Milik

Żółte kartki: Hadziahmetović - Bednarek, Milik

POMYŁKA reprezentanta Polski podczas śpiewania hymnu! Kibice od razu to wytknęli

ZOBACZ SKRÓT MECZU BOŚNIA I HERCEGOWINA - POLSKA

Skrót meczu Bośnia i Hercegowina - Polska

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Bośnia i Hercegowina - Polska Link: Skrót meczu Bośnia i Hercegowina - Polska